Zápas z 20.01.2008 zimní soutěže KONSTA cup

Do utkání jsme vstoupily za silného větru což se odrazilo na hře obou týmů. Nastoupily jsme z velkými požadavky, ale nepodařilo se je z většiny splnit, ale na konec se nám podařilo zápas vyhrát s velkým přehledem.

Do dnešního utkání s Kopaninou A jsme nastoupili za velkého větru a bylo jasné, že utkání nebude jednoduché, ikdyž jsme věděli, že soupeř podle tabulky bude povinnost porazit. Utkání jsme začali raketově a už ve druhé minutě Dan Krautstengel vstřelil gól a hned ve čtvrté minutě přidal druhý gól Drdlíček. Ve 12. minutě Jícha nevěděl co s balonem a tak vystřelil po zemi k tyči a bylo to 3:0. Krásný gól vstřelil ve 34. minutě Nožička a tak zkončil poločas. Do druhého poločasu jsme nastoupili proti větru a dali příležitost náhradníkům to se odrazilo na naší hře a soupeř využil našich chyb a v 38. a 63. minutě snížil na 4:2. Po této zkušenosti se trenéři rozhodli k návratu základní sestavy a v 68. a 69. minutě góly Drdlíčka a Žaby stanovily konečné skóre utkání na 6:2.