Zápas z 10.02.2008 zimní soutěže KONSTA cup

Utkání jsme odehráli s přehledem, ale nebyli jsme moc aktivní. Mnoho přihrávek bylo pokaženo. Hezký výsledek a hezké počasí nám zlepšilo náladu.

Za krásného slunečného, ale mrazivého počasí jsme nastoupili k dalšímu utkání s Kopaninou B. Začátek utkání začal náš soupeř s velkým důrazem a chvilku nám to dělalo problémy, ale celý tento tlak ustal po důrazném průniku v 7.minutě Jardy Gotwalda a bylo to 1 : 0. O pět minut později jsme kopali trestný kop před velkým vápnem a pěkné naběhnutí pravého beka Tomáše Urbana a následná jeho patička a bylo to 2 : 0. V 35.minutě Zdeněk Neužil po svém průniku nastřelil tyč a Jarda Gotwald stál na svém místě a bylo to 3 : 0. Druhý poločas měl stejný průběh jako první s tím rozdílem, že do utkání postupně nastupovali hráči z lavičky. Pěkný fotbalový moment byl v 40. minutě utkání kdy Ondra Jícha nevěděl co s míčem, tak ho napálil svým tvrdým nákopem na branku soupeře a po lehké teči obránce míč proklouzl brankáři mezi rukama do branky 4 : 0. 60. minuta utkání potřela Ondřeji Smutnému a to doslova a do písmene. Stoper Martin Landa zahrál ve vápně rukou a penaltu, která byla proti nám kopána s přehledem chytil. Hned po jeho výkopu se míč dostal do vápna soupeře a i tam obránce zahrál rukou a penaltu šel kopat náš brankář Ondra Smutný a proměnil na 5 : 0. V jedné minutě utkání chytil a zároveň proměnil penaltu. Ondra Smutný je velká opora našeho týmu za jeho přístup v utkání, pomáhání obraně má velkou pochvalu od trenérů.