Zápas z 02.02.2008 zimní soutěže KONSTA cup

Zápas se odehrál za předpokladů tvrdostí protihráčů. Hráči Stodůlek, trenér a fandové Stodůlek neudrželi své nervy, tak to odnesl rozhodčí všechny ty hnusné nadávky. Zápas jsme vyhráli a jsme velmi rádi, že jsme porazili zrovna tohoto soupeře.

Do utkání se Stodůlkama jsme měli jednoznačně jasno, že musíme začít se zabezpečenou obranou a připravit se na tvrdost soupeře a to zase jenom tvrdostí ze zkušeností z minulých utkání, které jsme tímto soupeřem sehráli. Utkání začalo tak jak jsme předpokládali, že soupeř se do nás zakousne a v 10. minutě náš brankář Ondřej Smutný moc nepodržel a centrovaný míč z levé strany podběhl a soupeř se dostal do vedení. Naše hra měla ze začátku utkání problém v záložní řadě, protože chyběl jeden z klíčových hráčů středu zálohy Martin Nožička. S tímto problémem se záložní řada dala dohromady po vstřelené brance našim nejlepším střelcem Jakubem Drdlíčkem v 15. minutě utkání. Od této chvíle jsme začali být páni na hřišti a v 32. minutě svým prvním gólem Zdeňka Neužila na 2:1 jsme uzavřeli půlku utkání. Do druhého poločasu jsme nastoupili s přehledem a evidentně byl soupeř nervově rozhozen v čele s trenérem Stodůlek panem Vlčkem, který musel být napomínán rozhodčím za neslušná slova k jeho osobě a k našemu kapitánovi. Nervy pracovali na straně soupeře a tím dle mého názoru vše prohráli už předem. Jakub Drdlíček veškeré trápení soupeře ukončil v 48. minutě svým druhým gólem na 3:1 a Stodůlky byli na kolenou.