Zápas s Uhelkami jsme úspěšně zvládli

V dalším kole jsem hráli s mužstvem Uhelných skladů které hrají své zápasy na hřišti Stodůlek. Celý zápas se odehrál za velice nepříjemného počasí a špatné hřiště kvalitě zápasu také moc nepomohlo.

Do zápasu jsme vstoupili velice aktivně a až po vápno jsme se snažili kombinovat. Bohužel řešení některých herních situací bylo špatné, ale hodně nám dělal problém hrbolatý trávník. Ve 4. min. jsme šli do vedení, když se šikovně uvolnila ve vápně Klára Cvrčková a pěkně zakončila na 1:0. I nadále jsme byli aktivní, ale i domácí se snažili v brejcích ohrozit naší branku, ale mužstvo podržel skvělými zákroky Martin Lednický. V 16. min. se podruhé prosadila Klára Cvrčková a zvýšila na 2:0. Tímto výsledkem skončil i první poločas.

Do druhé půle jsme šli se snahou více si pohlídat soupeřovy brejky a rozhodnout zápas. Opět náš vstup do zápasu byl velice aktivní a dostali jsme domácí mužstvo pod tlak, který jsme korunovali brankou ve 38. min. Svůj hattrick završila Klára a zápas byl prakticky rozhodnut. Po této brance jsme začali hrát uvolněně a k vidění bylo několik pěkných kombinačních akci. Jednu z nich museli domácí řešit faulem ve vápně na našeho nového hráče Honzu Koláře, ale nařízený p.k. Tomáš Hnízdil nevyužil, když svojí střelu poslal těsně vedle pravé tyče. Zápas jsme již v klidu dohráli a zvládli další překážku. Opět bych chtěl pochválit za předvedený výkon celé mužstvo, protože i když to tak nevypadá nebyl to vůbec jednoduchý zápas.

Uhelné Sklady - FC Zličín 0:3 (0:2)

Branky FC: Cvrčková 3

Sestava FC : Lednický Martin – Bartoška, Malý, Stříbrný, Kliment, Hnízdil, Kolář, Smetana, Lednický Matyáš, Cvrčková, Stemberk