Záběhlická kanonáda

V dalším vloženém kole jsme zajížděli na hřiště ČAFC, naposledy jsme na tomto hřišti hráli v postupové sezoně do divize a prohráli jsme 4:3, letos se udál stejný výsledek, jen s tím rozdílem, že jsme se z vítězství radoval náš tým.

Utkání začalo zhurta, ve 3. minutě sklepl May Zmeškalovi, ten pálil a jeho střelu na zadní tyči doběhl Kuchler a sklepl míč do sítě, 0:1. V 8. minutě centroval Goldmann, May hlavou vracel do vápna a Drahorád ho na poslední chvíli odvrátil před Zahálkou. Za dvě minuty utekl May, a před Kuchlerem odvrátil Chvátal. V 15. minutě poprvé zahrozili domácí, střelu Kuneše Schopf chytil.V 17. minutě střílel Valoušek a Drahorád si s jeho dalekonosným pokusem poradil. Ve 20. minutě jsme cítili velkou křivdu, Tryml přihrál do jasné ofsajdové pozice Kunešovi, který se proti Schopfovi prosadil. Ve 28. minutě domácí otočili vývoj zápasu, na centr Kovačíka Schopf nedosáhl, resp. ho vyrazil jen do Kuneše a bylo to 2:1. V 35. minutě bylo vyrovnáno, Zahálka si naběhl na Goldmannův centr a hlavou míč usměrnil za Drahoráda. Ve 44. minutě se Kaliba uvolnil přes Šindeláře, ale Schopf si poradil.

Ve 48. minutě napřáhl Goldmann, ale Drahorád byl pozorný. V 64. minutě zahrávali domácí trestný kop a po teči zdi šla střela Trymla jen těsně vedle. V 65. minutě jsme podnikli rychlý protiútok a Chvátal na poslední chvíli před Mertou odvrátil. Z protiútoku se míč dostal do malého vápna Zličína, Tryml už překonal Schopfa, ale Kuchler na čáře zasáhl a míč skvěle odvrátil na roh. V 66. minutě mohl být ze zachránce střelec, ale střela Kuchlera šla těsně vedle. V 67. minutě jsme se dočkali, po rohovém kopu jeden z domácích míč poslal na vlastní branku, míč trefil břevno a snášel se k Šourkovi, ten byl evidentně faulován, hostující střídačka už hlasitě upozorňovala na křivdu, která se právě udála a ani nezpozorovala, že míč se obloučkem dostal přes Drahoráda do sítě 2:3. V 76. minutě vysunul Goldmann do úniku Valouška, který střílel nad. . V 77. minutě zakombinoval May se Zmeškalem, ale Chvátal na poslední chvíli míč ukopl. V 80. minutě jsme vstřelili další branku, Merta obral o míč Zupku a přihrál do Zmeškalovi, ten už chtěl přihrávat Mayovi, ale ten byl bez míče sestřelen Kovačíkem, další přehmat sudích – jasná červená karta (bez jakéhokoliv trestu neposouzeno a to bylo přímo před očima hlavního Váši), a tak Zmeškal pokračoval sám a nakonec podél Drahoráda zakončil, 2:4. V 81. minutě byl Zelený v jasné pozici, ale střílel vedle branky. Za minutu hlavičkoval Chvátal těsně nad. V 91. minutě domácí upravili na 3:4, když se za vápnem do míče opřel Kaliba a trefil přesně k tyči.

Pražská teplárenská přebor , 28. kolo, úterý 08.5.2012, 17:00

ČAFC Praha 3:4 FC Zličín

Branky 20.,28. Kuneš, 91. Kaliba J. - 3. Kuchler, 35. Zahálka, 67. Šourek, 80. Zmeškal