Za bojovnost jsme si tři body zasloužili

Důležité body zůstávají na Zličíně, když jediný gól zápasu dal Petr Klíma. Mikola Šokoďko za zličínské béčko opět s nulou.

Zápas v poklidném tempu započala akce z 12.minuty, Kučera uvolnil Krupičku a ten s tečí obránce pálil jen těsně vedle. Za dvě minuty se Bělohlávek probíjel až do vápna, ale choutky na vedoucí gól utnul hostům dobrým obraným zákrokem Roubíček. V 24.minutě vyslal Shon dlouhým pasem do úniku Mírka, ten přehodil brankaře, ale i branku hostů. Dvě minuty poté hostující Svoboda postupoval po pravé straně až do vápna, ale jeho pokus šel vedle Šokoďkovy branky. V 29.minutě náš brankař založil dlouhým výhozem útok, kdy míč po ose Urban – Mírek dostal až do vápna k Roubíčkovi ten, ale netrefil míč ideálně a spíše než branku ohrozil rohový praporek. Ve 40.minutě nalezl dalším pasem Shon Pechra, jeho hlavička však mířila vedle. V 50.minutě hosté spálili svoji největší příležitost, Machulka z malého vápna přestřelil branku a ochranou síť. V 55.minutě se do odraženého míče opřel levačkou Shon, ale jeho střele chyběla přesnost. V 66.minutě se poprvé gólově urodilo. Po standardní situaci hostů jsem postupovali 5 na 2. Míč celou dobu měl u nohy Klíma. 25 metrů před brankou Klíma nepochopitelně nepřihrál, ale napřáhl k dalekonosnému pokusu. Diváci a někteří spoluhráči si už připravovali spršku výtek k tomu proč nepřihrál, ale jeho pokus trefil tyčku a od ní se odrazil do branky za zcela zaskočeného Vodičku – 1:0. Za dvě minuty se mohlo urodit znovu, ale Pechr po Klímově pasu trefil z otočky jen břevno. V 73.minutě si Mírek špičkou kopačky stáhl centrovaný míč a na malé vápno předložil gólovou tutovku. Roubíčkovu střelu však obrana hostí vykopla z branky. V závěru měl Šlehofer dvě gólové příležitosti, ale branku netrefil.