Z Újezdu vezeme nakonec jen bod …….

První jarní kolo jsme odehráli na velice pěkné umělce na Újezdě Praha 4. Na podzim jsme doma prohráli divokým výsledkem 5:11 a tak v nás soupeř budil respekt . Na konec vezeme bod, který by jsme před zápasem brali. Po zápase víme, že jsme mohli mít tři body !

První jarní kolo jsme odehráli na velice pěkné umělce na Újezdě Praha 4. Na podzim jsme doma prohráli divokým výsledkem 5:11 a tak v nás soupeř budil  respekt . Na konec vezeme bod, který by jsme před zápasem brali. Po zápase víme, že jsme mohli mít tři body !

Ale postupně. Věděli jsme, že domácí mají ohromně silnou ofenzívu ( druhý nejlepší útok v soutěži ) a tak jsme chtěli vyztužit střed hřiště a hrát s velkým důrazem našich obránců.To, co jsme věděli se naplnilo, domácí na nás vlítli a v prvních pěti minutách jsme se ani pořádně nedostali za půlku a jednou nás zachránila i tyč. Až naše první delší návštěva na polovině domácích znamenala branku. V brejku se prosadil Kolář 0:1. Domácí byli zaskočeni a dokonce jsme mohli přidat i druhou branku, ale střela našeho útočníka jen těsně minula domácí svatyni. V 11. min. bylo vyrovnáno, když po závaru se prosadili domácí 1:1. Domácí i nadále udávali tempo zápasu a jejich pohyb a rychlost nám dělal problém a ve 14 min. jsme prohrávali, když nedůraz před naší brankou byl potrestán 2:1. Ale změna skóre byla ve 14 min. i na druhé straně,  důrazem a pěknou střelou se prosadil Smetana 2:2. Domácí i nadále měli více ze hry, ale naše defenzíva se snažila držet domácí útočníky co nejdále od naší branky. Bohužel ve 30 min. zaváhala  levá strana a pěkný centr byl zakončen střelou 3:2. Když už se zdálo, že půjdeme do kabin s jednobrankovým mankem, prosadil se před brankou Hnízdil a bylo srovnáno 3:3 a tím skončil i první poločas.

Druhá půle byla z naší strany lepší. Domácí měli vstup do druhého poločasu opět velice dobrý, ale kluci už věděli co je čeká a velice dobře plnili defenzivní úkoly. Po přečkání úvodního tlaku jsme hru vyrovnali a místy začali být i lepší mužstvo a začali udávat tempo zápasu. Naše vedení 3:4 ve 40 min zajistil pěknou střelou Hnízdil. Bohužel příležitosti Koláře a Stemberka, které byly 100% zůstaly nevyužity!!!  V 50 min. završil hattrick Hnízdil, který se levačkou  trefil k tyči 3:5. Měli jsme i další mega šanci, ale ani Cvrčková jí nedokázala využít. Jak se později ukázalo, tato fáze zápasu rozhodla o celkovém výsledku. Když zbývalo posledních deset minut do konce zápasu, vybral si slabou chvíli v brance debutující David Kaminsky, který podběhl střelu z půlky 4:5 a na drama bylo zaděláno. Domácí ucítili šanci a 65 min. bylo vyrovnáno, když další závar před naší brankou využili z dorážky  a bylo vyrovnáno 5:5. Do konce zápasu se už nic nestalo a tímto výsledkem i tento zápas skončil. Nakonec tedy po velice dobrém výkonu vezeme jeden bod, který je pro nás důležitý, ale kdybychom využili ,, tutovky“, které jsme měli v druhém poločase mohli jsme vyhrát. Na kdyby se ale nehraje a tak zápas skončil asi spravedlivou remízou, protože i domácí hráči se prezentovali velice kvalitním výkonem, zejména v útočné fázi jsou velice silní

I. třída sk. A, 12. kolo, neděle 25.3.2012, 09:00