Z Tempa si odvážíme remízu

Utkání pro nás začalo velmi dobře, v první minutě jsme se ujali vedení. Domácí však dokázali vyrovnat. V závěru jsme soupeře tlačili, ale gól jsme nevytěžili.

Utkání pro nás začalo velmi dobře, v první minutě jsme se ujali vedení. Domácí však dokázali vyrovnat. V závěru jsme soupeře tlačili, ale gól jsme nevytěžili.

V první minutě rozehrával standartní situaci Goldmann na míč nikdo z nabíhajících nedosáhl a ten skončil za zády zkoprnělého Kuchaře. Ve 4. minutě jsme zakombinovali po pravé straně, Valoušek prošel do vápna, přihrál na Kuchlera, ten pouštěl Žákovi, ale jeho pokus do sítě nedoputoval. Za minutu poprvé zahrozili také domácí a Adam musel vykopávat z čáry střelu Kasla. Ve 14. minutě to zkoušel z dálky domácí kapitán Kočí a Zajíček vyrážel míč na roh. V 19. minutě vyhodil Zajíček míč na nohu Kočího, ten se na něj řítil, ale v poslední chvíli mu Adam míč ukopl na roh. Z něho se dostal do zakončení Kočí, ale pálil nad. Ve 24. minutě vyslal Valoušek Žáka na zteč, ale ten si míč ukopl a Kuchař ho v pohodě sebral. V 29. minutě hlavičkoval Hlavík nad. V 35. minutě domácí vyrovnali, Kopal na zadní předskočil Valouška a uklidil do sítě křížný centr. V 45. minutě to zkoušel Valoušek a Kuchař nadvakrát míč ukrotil.

 

V 48. minutě se řítil do šance Kopal, ale Šindelář mu v poslední chvíli míč ukopl na roh. V 49. minutě to zkoušel opět z dálky Kočí, ale Zajíček byl pozorný. V 58. minutě Merta prodloužil hlavou výkop a Zmeškal pálil tvrdě z první, Kuchař si však věděl rady a míč chytil. V 72. minutě domácí zahrozili opět po jednom z rozehraných rohů a Kočího pokus jsme zblokovali na roh. V 73. minutě utekl obraně Tempa May, ale Kuchař ho vychytal. V 80. minutě pálil Zelený z 25 metrů těsně nad. V 90. minutě Zahálka střílel vedle domácí branky.

Aleš Rosendorf

Pražská teplárenská přebor , 26. kolo, úterý 01.5.2012, 17:00

FC Tempo Praha 1:1 FC Zličín

Branky 35. Kopal - 1. Goldmann
Žluté karty 55. Kadlec - 77. Žák
FC Tempo Praha Kuchař - Budák, Netušil, Kadlec, Žalud - Kasl - Sehnoutka (65. Boháč), Kočí "K", Kopal, Hurka (46. Nwogu) - Hlavík (86. Hájek)
FC Zličín Zajíček - Zahálka "K", Adam, Šourek, Šindelář - Valoušek (73. Zelený), Žák, Goldmann, Kuchler - Zmeškal (60. May), Merta
Rozhodčí Trska - Horváth, Flimmel
Diváci 100
Jméno Minuty Góly ŽK ČK
Domácí Hosté Výsledek
FSC Libuš SK Slovan Kunratice 4:1
FC Háje Jižní Město Loko Vltavín B 5:2
SK Uhelné sklady Praha FK Bohemians Praha B 4:6
ČAFC Praha Sokol Královice 0:1
FC Čechie Uhříněves SK Aritma Praha 1:2
FK Viktoria Žižkov B SC Radotín 3:0
FK Újezd nad Lesy FK Motorlet Praha B 1:0
SK Třeboradice FK Meteor Praha VIII B 1:0