Z Hostivaře bez bodů...

V posledním podzimním zápase na hřišti soupeřů jsme v sobotu 9.11.2019 zajížděli na hřiště SK Hostivař.

Po vítězném víkendu v minulém kole byl tento víkend opak a zoufalost! Do Hostivaře jsme chtěli přijet sebevědomě, s chutí zahrát stejný fotbal jako minulý kolo a urvat další 3 body, kde bychom se přiblížili ke špici našich konkurentů. Nástup se nám povedl a na začátku prvního poločasu se po rohovém kopu trefuje nohou Zbyněk - vedeme 1:0.  Po vstřeleném gólů jsme na koni a snažíme se, co nejrychleji zlomit zápas, ale přicházejí z naší z strany jen polo šance. Bohužel přichází brejk od soupeře z levé strany, kde propadl náš pravý bek a jejich hráč v rychlosti přízemním centrem do našeho vápna hledá útočníka, který svým důrazem vyrovnává na 1:1. Tak skončil i poločas. V kabině proběhl větší pohovor s hráči, kde jsme nebyli spokojeni s jejich přístupem hry! Začal druhý poločas a pro nás zlý sen. Odevzdání, nebojovní, prostě nic …  Soupeř šel za třemi body, nechal tam všechno a my ne! Přichází banální chyby, fauly, žádná střela. Po nekoncentraci náš levý bek dvakrát ve skluzu během pár minut dostává dvě žluté karty čili červená a jde do sprch. Dostává nás do oslabení. Hostivař kope přímý kop, ale bohužel náš brankář nevyrazil míč do strany, ale před sebe a ještě s větším údivem doráží soupeř hlavičkou na 2:1 (osobka hráče absolutně nikde). Dostáváme se pod tlak a jsme v nepohodě. Hru už jsme museli otevřít s riskem a zkusit štěstí zápas zremizovat. To soupeř nedovolil a trestá další brankou do prázdné brány na 3:1 a je hotovo. Všechny body bere domácí tým a zcela zaslouženě a tím jim chci pogratulovat.
Z naší strany cítím velké zklamání, protože jsme zápas prohráli spíše přístupem a ne že by nás soupeř přejel herně. Poslední kolo hrajeme doma s Libuší a já doufám, že kluci napraví tento hrůzostrašný výkon a zvítězí. My trenéři to budeme brát jako omluvu...

SK Hostivař  : FC Zličín 3:1  ( 1:1 ) Branky : 23. a 77. Bůžek 66. Shorban  - 10. Bartoška.

Sestava:  Hrubeš –  Žídek, Forejtek(79. Pešek), Kyloušek, Votava, Veverka, Bartoška, Kovernikov, Horyna(72. Banu), Karták, Hastrdlo(80. Pronin) .