Výsledek tomu neodpovídá

V sobotu před polednem jsme sehráli další utkání a to na hřišti FC Tempo. Věděli jsme, že to bude těžké utkání. Nejenom, že se soupeř nachází na druhém místě v tabulce, ale hlavně proto, že se nám bude snažit vrátit prohru, s kterou od nás na podzim odjížděl.

V sobotu před polednem jsme sehráli další utkání a to na hřišti FC Tempo.
Věděli jsme, že to bude těžké utkání. Nejenom, že se soupeř nachází na druhém místě v tabulce, ale hlavně proto, že se nám bude snažit vrátit prohru, s kterou od nás na podzim odjížděl.

Začátek utkání ale patřil nám a hned po několika minutách jsme se ujali vedení po zdařilé střele Michala D., který dokázal překvapit brankáře domácích. Nepochopitelně jsme potom začali dělat individuelní chyby v obraně, a tak jsme nabídli soupeři, aby nás potrestal. Hráči Tempa dokázali zápas otočit během několika minut ve svůj prospěch, a to ve dvoubrankový náskok. Hrála se teprve patnáctá minuta a nám se podařilo alespoň snížit náskok soupeře o jednu branku. O branku se tentokrát postaral Michal K., který dostal přesný pas. Do konce první půle se už pak stav nezměnil.

Ve druhém poločase jsme se snažili o vyrovnání, ale bylo zde spousta nepřesností na obou stranách. Do konce zbývalo ještě pár minut a nám se naskytla šance vyrovnat, ale bohužel našemu záložníkovi rána nesedla a střela tak skončila vedle. Soupeř ale svoji šanci zužitkoval a mohl se tak uklidnit a čekat na hvizd rozhodčího. Ještě jsme se pokusili přeházet sestavu, ale nebylo to nic platné. Naopak nás ještě soupeř potrestal další brankou.

 

Sestava: Jíra – Málek „C“, Kubina Martin, Vacek, Müller, Biersak, Cvrček, Kotas, Duben, Kubina Michal, Gothard

 

Střídali: Pešek, Malý, Smetana

 

Branky: Duben, Kubina Michal