Výsledek neodpovídá...

Na generálku před mistrovskou částí jsme zajeli v neděli 16.8.2015 na přátelský zápas do Rakovníka.

Na generálku před mistrovskou částí  jsme zajeli v neděli 16.8.2015 na přátelský zápas do Rakovníka.

Chtěli jsme si ještě vyzkoušet různé varianty v sestavě, ale bohužel se nám vše trochu zhroutilo ještě den před zápasem. Někteří hráči mají střídavé starty a tak šli hrát do jiném týmu, někdo musel k dědečkovi na chatu, někdo rychle onemocněl a někdo je stále zraněný. I tak jsme ale chtěli alespoň kostru týmu najít na správném místě a připravit se na první mistrovský zápas. Tím pádem jsme museli využít i kluky ročníku 2000 a kluci se toho nebáli. První poločas jsme nehráli špatně , drželi jsme balon a měli více ze hry. Bohužel soupeř hrál „takový typický“ vesnický fotbal, kterému jsme moc na chuť nepřišli. - hrál jednoduše a to na dvě narážečky vzadu a balon na brankáře. Ten odkopem hrál na útočníky, kteří když měli sílu, tak nám vzadu utíkali. Musím tedy říci, že za 4 góly, co jsme dostali v prvním poločase si můžeme sami. Udělali jsme tři chyby + jeden neodpísknutý faul  a výsledek byl 4:0. Soupeř 100% využil našich chyb. K ničemu jinému se soupeř nedostal. My jsme měli tři šance, které jsme neproměnili. Dali jsme dvě tyče, ale né a né nám tam něco spadnout. Dále byli ve vápně faulováni T. Vagner a J. Fuksa, bohužel píšťalka zůstala domácího rozhodčího zticha.  O poločase „jsme si „ ostře řekli pár věcí a přeházeli sestavu. Na pozici stopera se vrátil zpět J. Mutínský a hned byla vidět ta jistota v obraných řadách. Na začátku druhého poločasu jsme si vybrali ještě jednu chvilku, kdy jsme nepokryli hráče a ten opět skóroval.....potom už jsme ale hráli pouze my. Nepustili jsem soupeře k žádné hře a 90% druhého poločasu jsme měli balon na kopačkách a kontrolovali jsme hru. Hrálo se jen na půlce soupeře, měli jsme střely - J. Fuksa opět tyč, ale i druhý poločas zůstal bez gólového efektu . I když to výsledkově nevypadá, určitě jsme byli po celý zápas lepší tým a na rozdíl od soupeře, jsme hráli fotbal. I fyzicky jsme na tom všichni výborně, což nám ukázal i tento zápas : soupeř posledních 30 minut pouze koukal, jak okolo něj běháme a jak jsem zmiňoval, ani sestava nebyla úplně optimální  – ale nic se neděje, věřím, že ještě potrénujeme a do soutěže vstoupíme s jiným výsledkem a poučíme se s chyb a v neděli si to užijeme. Jinak ještě díky klukům za celou přípravu , která nad míru splnila má očekávání.

Tatran Rakovník  - FC Zličín   5 :  0  ( 4 :  0)

SESTAVA :  Kubina Michal - Kubina Martin- Kubr Stanislav- Horák Tomáš-Král David- Vagner Tomáš- Mutínský Jaroslav- Gothard  Jan-Jirka Matěj-Baláž Víťa- Fuksa Jakub

Střídání (hokejově) : Kaminski David (gólman)-Pešek Matěj-Votava Josef