Vyrovnaný zápas jsme nakonec prohráli

V neděli po poledni za slunného počasí jsme uvítali na domácím pažitu celek z Viktorky Žižkov.

V neděli po poledni za slunného počasí jsme uvítali na domácím pažitu celek z Viktorky Žižkov.

Očekávali jsme určitě vyrovnané utkání, ze kterého jsme chtěli odejít jako vítězové a připsat si další body.

Bohužel nás soupeř překvapil svojí důrazností v osobních soubojích a včasným napadáním. Ani my jsme soupeři nedovolili kombinovat, a tak se hrálo převážně ve středu hřiště a čekalo se, kdo udělá chybu. V prvním poločase se nic výrazného nestalo, a tak se odcházelo do šaten za bezbrankového stavu.

Druhý poločas byl jak přes kopírák toho prvního. Když už jsme se dostali na dostřel soupeřovy branky, tak jsme selhali v koncovce nebo nám soupeř sebral balon z kopaček. Po jedné podařené akci, kdy se náš útočník ocitnul ve velkém vápně a snažil se zakončit, byl faulován. Odpískanou penaltu ale neproměnil. Už to vypadalo, že zápas skončí nerozhodně, když jeden z našich stoperů fauloval protihráče a soupeř danou příležitost plně využil, když se parádní střelou z přímého kopu trefil přímo pod břevno. Do konce utkání se už nic nezměnilo, a tak jsme nakonec odcházeli jako poražení.

 

Sestava: Kubina Michal – Drábek Vojtěch „C“, Duben, Málek, Buckley, Vágner, Drábek František, Stoyka, Bous, Pavelka, Biersak

 

Střídali: Kubina Martin, Müller Jakub, Kotas, Müller David