Vyloupené Dolní Počernice

V sobotu odpoledne zajíždělo béčko Zličína k zápasu do Dolních Počernic. Nečekalo nás nic lehkého, protože sestava se nerodila opět lehce, někteří hráči ráno museli vypomoci i áčku v přeborových bojích

První vážnější příležitost si připsali po pěti minutách domácí. Ale Rosendorf si s prudkou střelou, která na nerovném pažitu po odskoku nabrala na nebezpečnosti poradil a vyrazil míč na roh. Pak už víceméně přebral otěže zápasu hostující Zličín. Začali jsme držet míč, posílat centry do vápna, střílet z dálky, ale ne a ne proměnit svou příležitost. Domácí se zmohli na několik standartních situací, které hosté odvraceli poměrně snadno. V 44. minutě béčko udeřilo, na kolmou přihrávku si naběhl Zbožínek a míč uklidil na vzdálenější tyč do šibenice, 0:1.

Druhý poločas měl velmi podobné parametry. V 50. minutě Zbožínek si naběhl na další kolmý pas a bylo to 0:2. V 56. minutě se prudkou střelou za vápnem prosadil Trojan a domácí dokonale zmrazil. Pak už to bylo jen o tom, jestli přidáme další gól. Šancí bylo obrovské množství, ale gólové příležitosti jsme pálili neuvěřitelně. Domácí to párkrát zkusili z dálky, ale to nás nijak neohrozilo. Poslední čtvrthodinu byli domácí přeci jen trošku aktivnější. Hlavičku mířící pod břevno Rosendorf pro jistotu vyrazil na roh a 2 brejkové situace dokázal také chytit. Domácí se prosadili v 84. minutě, když si na dobrou přihrávku naběhl Beznoska a proměnil, 1:3. Vzápětí ještě domácí trefili břevno a pískal se konec zápasu, ze kterého si béčko zaslouženě odváží 3 body.

Sestava: Rosendorf - Franc (52. Syed Ahmed), Sochor, Jícha "K", Lindberg - Rajský, Mané, Zelený, Portych (21. Kočí) - Zbožínek, Trojan (75. Šindelář M.)