Výhra v poslední kole

Po třízápasovém půstu opět bereme 3 body

Do utkání s týmem FC Háje jsme šli s vědomím, že pokud vyhrajeme, budeme 11 a budeme mít jistotu záchrany. Zápas se nám povedl a první poločas jsme vyhráli 2:0 po brankách Tomáše Rabase a Fr. Bouse. V druhém poločase jsme přidali branku po faulu ve vápně a následné úspěšné exekuci penalty Martinem Nožičkou, který se loučil se starším dorostem a dále bude působit v mužském fotbale. Jak už to ve fotbale chodí, po lehkovážnosti při rozehrávce v našem vápně se soupeř zmocnil míče a byl faulován. Ani soupeř se s penalty nemýlil a snížil na 3:1. Naštěstí utkání rozhodl brankou na 4:1 další loučící se hráč a kapitán Daniel Portych. V zápase se již nic dalšího nestalo a tak jsme mohli začít slavit jak záchranu, tak i konec sezony. Všem hráčům, kteří se podíleli na této sezóně patří velké díky

Kasa.cz přebor dorostu - Praha, 26. kolo, neděle 16.6.2013, 17:00

FC Zličín 4:1 FC Háje Jižní Město

Branky FCZ: Rabas,Bous F,Nožička,Portych
FC Zličín Straka-Rabas,Malý,Černý,Bous M.-Tetour-Stoyka(Hrabák),Portych(90´Svoboda),Bahenský(Soukup)-Nožička(Fuksa),Bous F