Výhra s Viktorkou přinesla 3 body

Zápas začal v aktivním tempu týmu Zličína, kdy hned po rozehrávce jsme měli první šanci, která byla zavrhnuta. V 1/4 zápasu kopal tým Zličína trestný kop,...

…ze kterého padl gól, který vstřelil Uvízl, ale větší zásluhu na tom měl Novosad, který hlavičkoval do tyčky a Uvízl jen dorazil míč do sítě stav 1:0. Celý poločas se odehrával v neutrálním tempu. Míče létali po hřišti sem, tam a vše končilo nepřesně v outech. Až ke konci poločasu se začalo hrát aktivně a Viktoria několikrát zahrozila, ale brankáře nikdo nepřekonal. K úplnému konci poločasu Nožička směšně vystřelil levou nohou (kterou má slabší) na branku, ale podařilo se to tam dotlačit stav 2:0. Rozhodčí tedy zapískal konec poločasu. Druhý poločas byl velmi agresivní vůči nám ze strany Viktorky, když dojížděli souboje nesmislně až do konce. Nenechali jsme to tak a pustili jsme se do nich taky, a byli jsme agresivnější. Díky důrazu hráčů začal rozhodčí rozdávat karty. Po braeku našeho hráče Novosada, překonal brankáře a vstřelil gól stav 3:0. Nic významného do konce zápasu se nestalo až na tyto události: Nožička dostal žlutou kartu za zdržování hry, tím že si stoupl před balon a rozhodčí ho ani nenapomenul, aby šel od míče dál. Zličín dostal gól, po chybě brankáře Eloye, který nechytil pořádně balon. Kamrýt dostal červenou kartu. Po těchto událostí zápas skončil.