Výhra nad ČAFC je dalším krokem k úspěchu!

Na velmi důležité utkání jsme se připravili důkladně a taky se nám to vyplatilo.

Hra se od první minuty utkání přelévala z jedné strany na druhou, ale z naší strany bylo více ohrožení v 22. minutě utkání se dostal k odraženému míči do středu hřiště Luboš Kučera a hned z první poslal padající list na branku soupeře a od břevna míč spadnul do branky. Do konce první půle ze strany soupeře byla snaha o tlak, ale Tomáš Urban svou obranou hrou nedal šanci nejlepšímu hráči soupeře s číslem deset a tím tlak byl bez efektu.
Do druhé půle jsme nastoupili se stejnou taktikou a opět se nám naše trpělivost vyplatila. Ve 47. minutě utkání se Martin Landa prohodil s druhým stoperem Ondou Jíchou a po domluvě s útočníkem Jardou Gotwaldem se Martin vydal překvapivě do útoku kde se již, zmiňovaným Jardou vyměnil přihrávku a odražený míč se dostal na pravou stranu hřiště kde úplně volný Michal Kastner dělovkou z první umístil míč k tyči a bylo to 2:0. Utkání jsme dohráli s přehledem i přes tlak, který trenéři soupeře vytvářeli na své hráče, ale ti vypadali po druhém gólu velice odevzdaně.

Hodnocení zápasu trenéry: Po dlouhé době opět zahrané utkání dle pokynů trenérů. Pochvala stoperům Jíchovi a Landovi a hlavně Urbanovi, který celý zápas hrál osobku na útočníka číslo deset a ten si ani neškrt. Pochvala záložní řadě, která proměnila šance.

Sestava: Smutný - Landa, Urban, Jícha, Scháňka (Bumbálek) (Neužil) - Žaba, Kučera (Nožička), Krautstengel (Vlček), Kastner - Gotwald, Drdlíček

Góly: Kučera, Kastner

Žluté karty: Urban, Nožička --