Výhra na závěr

V posledním podzimním kole jsme zajížděli na poslední celek naší tabulky – mužstva SK Hostivař. I přes pozdní podzimní datum se zápas odehrál na trávě, která byla ve velice solidním stavu.

V posledním podzimním kole jsme zajížděli na poslední celek naší tabulky – mužstva SK Hostivař. I přes pozdní podzimní datum se zápas odehrál na trávě, která byla ve velice solidním stavu.

Od začátku zápasu se hrál zápas zcela v naší režii, ale překonat domácí defenzívu, byl pro nás velký problém. Do vedení jsme šli ve 4. min. když se nejlépe ve vápně orientoval Hnízdil a z dorážky otevřel skóre zápasu 0:1. Druhá branka padla v 17. min. když střelou z odraženého míče zakončil přesně k tyči Drábek 0:2. Tentýž hráč mohl přidat svojí druhou branku v zápase, ale výhodu p.k. který byl nařízen za podražení Cvrčkové nevyužil. Jeho střela se mu vůbec nepodařila a domácí gólman si s jeho střelou doprostřed branky snadno poradil. Skóre se opět měnilo ve 24. min. když svůj druhý gól v zápase přidal mladý Hnízdil 0:3. Tímto výsledkem skončil i první poločas. I když výsledkově to vypadalo pěkně, tak náš projev byl bezradný a mužstvo si nedokázalo kombinačně poradit se zahuštěnou defenzívou domácích.

Proto pokyn do druhé půle byl : více hru roztáhnout do křídelních prostorů a rychleji kombinovat. Bohužel náš herní projev se moc nezlepšil asi i proto, že domácí kádr doplnil hráč vysoké postavy, který více začal zaměstnávat naší defenzívu. Ve 39. min. se opět měnilo skóre, kdy o sobě dala vědět a konečně se prosadila i gólově Cvrčková – 0:4. Kuriózní situace se přihodila ve 47 min. Hlavní roli v ní hráli naši hráči, Kuba Muller dával malou domů Kubovi Jírovi v brance, tomu bohužel míč přeskočil a bylo sníženo 1:4 ( i větší borci dostali takové laciné góly J ). Na obdrženou branku jsme odpověděli jak nejlépe jsme mohli. Podruhé v zápase se prosadila naše střelkyně Klára Cvrčková a stanovila na konečných 1:5. Povinné tři body vezeme tedy z Hostivaře, ale domnívám se, že jsme se už dokázali  prezentovat lepším výkonem, než který jsme v neděli předvedli. Pevně věřím, že se přes zimní období dobře připravíme na jarní zápasy a dokážeme uhrát o nějaký bod více než v podzimní části.

 

Fotky ze zápasu najdete ve fotogalerii

I. třída sk. A, 11. kolo, neděle 13.11.2011, 12:00

SK Hostivař 1:5 FC Zličín

FC Zličín Jíra - Bartoška, Muller, Šibrava, Smetana, Drábek, Hnízdil, Kliment, Forejtek, Cvrčková, Kolář a Stemberk
Jméno Minuty Góly ŽK ČK
Domácí Hosté Výsledek