Výhra 7:0 aneb úspěšná generálka na sezónu v Pražském přeboru

Na generálku před soutěží jsme si pozvali na naše hřiště na Zličíně tým Sokola Lipence.

Na generálku před soutěží jsme si pozvali na naše hřiště na Zličíně tým Sokola Lipence.

Bohužel i tentokrát jsme nebyli v úplně kompletní sestavě, ale kostra týmu byla. Tento zápas nám měl pomoci najít střeleckou mušku a také doladit hru, kterou se chceme prezentovat, tedy kombinačně s výměnou rychlých přihrávek.

Hned od začátku jsme se usadili na soupeřově polovině a začali si vytvářet brankové příležitosti. Bohužel i když výsledek říká že jsme museli vše proměnit, není tomu tak. V zápase jsme nakonec ještě 6 gólových příležitostí zahodili.

Zápas však vypadal dobře. Kluci měli chuť si zahrát fotbal, a to bylo vidět i na hřišti. Krásně jsme kombinovali a fyzicky jsme soupeře uběhali. Hodně se mi v zápase líbila dvojice Konečný (nahrávač) s Mertou (zakončovatel).

Myslím tedy že jsme na ostrý zápas připraveni. Samozřejmě, že soutěž bude o jiných soupeřích, ale svým klukům věřím, a proto vím, že do každého zápasu půjdeme naplno.

Nakonec chci poděkovat hráčům za celou letní přípravu, kterou vzali opravdu zodpovědně a odmakali si jí na 100 %.

FC Zličín - Sokol Lipence 7:0 (3:0). Branky: 5x Ivan Merta, František Bous, Lukáš Žák.
Sestava FCZ:  Rosendorf Aleš (70‘ Kubina Michal) -  Šindelář Jan, Krejčí Martin, Šatný Petr, Kubina Martin ( 25´ Žák Lukáš), Kubr Stanislav, Minařík Martin, Bous František ( 34´ Jíra Jakub) , Valoušek Richard, Merta Ivan , Konečný Marek. 

Trenér : Martin Hořejší.