Vydřená výhra v závěru !

V 7. kole Pražského přeboru mužů jsme v sobotu 17. 9. 2022 hostili béčko Žižkovské Viktorky.

V 7. kole Pražského přeboru mužů jsme v sobotu 17. 9. 2022 hostili béčko Žižkovské Viktorky.

Zličínský trenér Zdeněk Kudela zhodnotil zápas takto:

Velice moc jsme chtěli v sobotním střetnutí s Viktorií Žižkov "B" potvrdit naše bodové zisky a vítězství v posledních dvou utkáních na Braníku a Zbraslavi.  Viktorka přijela s velice mladým mužstvem, navíc bez hlavního trenéra, a to možná v hlavách našich hráčů vyvolalo představu, že nás čeká lehký zápas. Ale skutečnost byla velkým procitnutím. Mladíci že Žižkova byli moc dobře technicky vybavení ,  dobře se pohybovali a organizací hry nás převyšovali. Nutno dodat, že někteří z našich hráčů, co už mají něco odehráno, jaksi pozapomněli v kabině stanovený způsob hry a na hřišti si dělali, co je právě napadlo.  Přesto jsme si v prvním poločase vytvořili gólové šance, ale z našeho přístupu vyplynulo, že jsme je neproměnili. Do druhého poločasu jsme si vše vyříkali, ve hře jsme získali jasnou převahu a také další obrovské šance. Ale až 8 minut před koncem nás zachránil skvělou individuální akcí mladík Filip Ondrejka, Martin Kohout už potom umístil míč do odkryté žižkovské branky.  A na poslední minuty střetnutí je třeba rychle zapomenou, poučit se z nich a nikdy už je neopakovat.

Pražský přebor, 7. kolo, sobota 17.9.2022, 10:30

FC Zličín 1:0 FK Viktoria Žižkov B

Branky 82. Kohout
Žluté karty 32. Kučera, 84. Plánička, 90. Žák, 90+2. Hák - 5. Trávníček, 37. Král, 79. Vlček P.
FC Zličín Mareš - Stýblo, Kučera, Žák, Ondrejka, Hák, Kohout, Plánička, Jiras(67. Šmalcl), Pyšek(90.Forejtek), Merta(71. Karták).
FK Viktoria Žižkov B Slanina - Vlček P., Pek, Pešek, Jankovský, Král(57. Fenton), Muška(78.Barratt ), Vlček V.(46.Makovec), Kabantsov, Vlček M., Trávniček
Rozhodčí Plašil - Kučera, Vlček, delegát Ulrich T.
Diváci 90
Jméno Minuty Góly ŽK ČK
Domácí Hosté Výsledek
SC Olympia Radotín SK Čechie Uhříněves 0:2
FK Dukla JM SK Motorlet Praha B 1:0
SK Hostivař FC Tempo Praha 1:4
Sokol Královice AFK Slavoj Podolí Praha 7:3
TJ Spoje Praha ABC Braník 3:0
FC Přední Kopanina Sokol Kolovraty 3:1
ČAFC Praha FK Slavoj Vyšehrad 2:3