Vydřená výhra s Juniorem

První jarní výhra nad týmem z horní poloviny tabulky.

Do nedělního zápasu proti týmu Junioru jsme šli s vědomím, že fotbal hrát umíme a můžeme vyhrát. Jistotu nám dodalo i vyléčení důležitých hráčů. Jak už to v našich utkáních bývá, prvních 10 minut bylo velmi vlažných. Naštěstí se nám v tomto přizpůsobil i soupeř a tak byl začátek celkově velmi slabý. Potom jsme ale začali více pracovat a bojovat, z čehož pramenili i šance. Bohužel jsme se opět potýkali s horší finální částí. První branku jsme vsítili po geniální přihrávce Dana Portycha za obránce, kde byl famózní Svoboda, který ranou k tyči nedal brankáři hostů šanci. První poločas nabídl ještě několik šancí na obou stranách, ale bez většího úspěchu. Do druhého poločasu jsme nastupovali s vědomím jednobrankového vedení a touhou konečně vyhrát, což se nám nakonec povedlo.  Dan Portych vstřelil branku na 2:0. Do konce utkání se již nic podstatnějšího nestalo a tak jsme v tomto bojovném utkání zvítězili 2:0. Tento výsledek teď musíme potvrdit v Újezdě nad Lesy.

Kasa.cz přebor dorostu - Praha, 16. kolo, neděle 07.4.2013, 16:30

FC Zličín 2:0 Junior Praha

Branky FCZ: Svoboda, Portych
FC Zličín Straka-Rabas,Malý,Tetour,Bous M.-Černý-Stoyka,Neužil(89´Kouba),Svoboda(75´Soukup)-Bous F.,Portych