Vydřená remíza se Zlíchovem

Třetí jarní kolo nachystalo béčku soupeře ze Zlíchova. Museli jsme se vyrovnat s 8 absencemi (zranění, práce, či prostě odjezd na Velikonoce).

Už od prvních minut Zlíchov začal diktovat tempo hry. Nám se však dařilo soupeře držet mimo vápno a tedy bez větších příležitostí. Naše útočná hra vyprodukovala v prvním poločase dvě střely ze střední vzdálenosti, ale hosté se zaskočit nenechali. Hosté v první půlce vyslali na naši branku tři povedené střely. Jednu dokázal Rosendorf nadvakrát zkrotit, jednou po vyraženém míči hosté šanci na dorážku prováhali a dělový pokus z 25-ti metrů Rosendorf s námahou vytlačil nad břevno.

Vstup do druhého poločasu se nám nevydařil ideálně, v 50. minutě Rajský hloupě fauloval a hostům nabídl příležitost v podobě pokutového kopu. Tu využili a vedli 0:1. My jsme byli v druhé půlce více nebezpeční, ale pokusy z dobrých pozic poslali Zbožínek, Konečný a Mané vedle branky. Hosté si vypracovali několik větších příležitostí. Nejprve dobrým prostrčením mezi stopery se dostal míč na jejich útočníka, ten obešel Rosendorfa, ale z těžkého úhlu branku minul. Poté Rosendorf špatným odkopem nabídl další velkou šanci Zlíchovu. Náš brankař se však dobrým zákrokem v situaci 1 na 1 vykoupil z vyrobené chyby. Pak si Zlíchov vytvořil 100% šanci, ale z penalty hosté minuli branku. Posledních 10 minut, hosté už nechtěli být aktivní, snažili se protahovat hru a byli po zásluze potrestáni. V 93. minutě si na Kočího volný kop naběhl Šindelář, vyšrouboval se nejvýše ze všech hráčů a hlavou srovnal na 1:1.