Výborný vstup do soutěže

V letošním ročníku soutěže starších přípravek nás budou reprezentovat dvě mužstva. Ve svém prvním zápase naše „A” přivítalo mužstvo SK Ďáblic, které si po našem velmi kvalitním herním výkonu odvezlo 6 branek.

V letošním ročníku soutěže starších přípravek nás budou reprezentovat dvě mužstva. Ve svém prvním zápase naše „A” přivítalo  mužstvo SK Ďáblic, které si po našem velmi kvalitním herním výkonu odvezlo 6 branek.

Vstup do zápasu nám vyšel parádně a již v první minutě jsme šli do vedení, když po centru ze strany zakončil přesně Kliment . Na hřišti jsme jasně dominovali a na soupeřovou branku se valil jeden útok za druhým. Do půle jsme ještě dvakrát rozvlnili síť za zády hostujícího brankaře, který svými zákroky ještě mnoho našich příležitostí vychytal.

Stejně jako v prvním poločase nám vstup vyšel a hned z prvního útoku jsme zvýšili naše vedení. Všichni hráči mě příjemně překvapili svým fotbalovým myšlením a snahou o kombinaci. Některé naše akce byly skutečně vynikající, nechyběl pohyb, narážečky, přesné přihrávky, střelba. A to je přesně to, co po hráčích vyžaduji. Věřím, že tento výkon mužstvo potvrdí i v dalších zápasech a výkon půjde ještě nahoru. Všechny hráče musím za tento výkon pochválit, super!

Branky FC: Smetana 2, Stemberk2, Kliment, Hnízdil

Sestava FC: Forejtek - Bartoška, Malý - Stříbrný, Smetana, Hnízdil, Kliment - Stemberk, Cvrčková