Vybojovali jsme další tři cenné body

První půle byla z naší strany více než dobrá, ale stále se nedá mluvit o tom, že byla podle našich představ. Druhá půle byla otřesná, neměli jsme míč na svých kopačkách a trápili jsme se. Zápas jsme však vyhráli a vezeme další 3 body!

První poločas začal ve velké mlze. Nebylo takřka vidět od jedné brány k té druhé. Hrálo se velice opatrně na obou stranách. Obrana byla zajištěná na obou pólech, hrálo se převážně ve středu hřiště, kde bylo díky mlze několik nepřesností. Postupem času se začalo vyjasňovat a začal se hrát pořádný fotbal. V 11. minutě vystřelil poprvé na branku Jícha, ale bohužel střela mířila mimo. Ve 22. minutě kopala Libuš 3 rohové kopy hned za sebou, ale ani jeden z nich nedokázala využít. Ve 25. minutě jsme kopali rohový kop my, ze kterého taktéž nic nebylo. Jelikož bylo hřiště velice podmáčené, hra podle toho vypadala a ze hřiště se stalo kluziště. Toho jsme však chtěli využít a proto jsme stříleli. Ve 30. minutě vystřelil z velké vzdálenosti Landa, ale branku bohužel netrefil. Ve 32. minutě jsme kopali trestný kop, který rozhrával Jícha na Portychovu hlavu a Portych vstřelil úvodní gól utkání 0:1. Ve 37. minutě Tichý přenesl hru na Kotcheru ten se uvolnil a poslal míč před branku, kde stál osamocený Portych, ale nedokázal zakončit. Ve 43. minutě zahrával rohový kop Jícha a znovu nádherně přihrál na gól Tichýmu, který se nemýlil 0:2.

V druhém poločase jsme z počátku útočili více my. Měli jsme několik šancí, které nedokázali Portych ani Tichý využít a od té doby jsme hráli horší a horší fotbal. Nedostali jsme se takřka za půlku a míč byl na kopačkách Libuše. Houdek rozdával krásné míče, které končili většinou na našem velkém vápně, kde je zlikvidovali buď Kučera s M. Černým nebo Kouba. Od 60. minuty jsme byli pod velkým tlakem a nedokázali jsme si s tím poradit. Míče jsme odkopávali za půlku hřiště, hráli jsme bez kombinace. Jen jsme se snažili neinkasovat gól, což se nám podařilo. V 70. minutě jsme konečně zahrozili i my. Kučera dostal míč, vytvořil si individuální akci, překličkoval celé hřiště, vystřelil, ale bohužel střela nebyla účinná. V 81. minutě po centru Tichého Jícha zvedá skóre na konečných 0:3. Zápas jsme dohrávali v klidu a bez komplikací. Libuš v posledních minutách nemohla a rezignovala. Tímto vezeme cenné 3 body na Zličín!

Fincentrum přebor dorostu - Praha, 9. kolo, sobota 15.10.2011, 10:00

FSC Libuš 0:3 FC Zličín