Vstup do jarních zápasů jsme zvládli.

Přinášíme krátké hodnocení z úvodních dvou jarních kol 1.třídy staršího dorostu, který si i nadále drží neporazitelnost v soutěži !!!

Přinášíme krátké hodnocení z úvodních dvou jarních kol 1.třídy staršího dorostu, který si i nadále drží neporazitelnost v soutěži !!!

12.kolo  -   FK Union Strašnice :  FC Zličín   0:2 (0:1)

Za krásného počasí jsme zajížděli do Strašnic, kde nás na umělce Unionu čekal první jarní zápas. Před zápasem panovaly jisté obavy, protože zimní příprava nebyla zdaleka ideální a navíc jsme museli řešit nepřítomnost několika hráčů !  Od úvodního hvizdu jsme měli převahu, ale naše zakončení bylo žalostné. Ve 30.min.po rohovém kopu nás posílá do vedení Kolář.  Ve druhém poločase naše příležitosti ke vstřelení druhé, uklidňující branky narůstají, ale naše řešení je naivní a nedůrazné. Druhý gól přidáváme v 70.min., kdy se domácí domnívali, že se jedná o ofsajd –  tváří v  tvář domácímu gólmanovi zvyšujeme na konečných 2:0. Zápas nevalné úrovně jsme tedy zvládli, ale úroveň zápasu byla hodně nízká …..                                                                                           

Branky : Kolář a Urlas.

Sestava : Tomáš – Žídek, Horák, Bartoška, Votava, Vinš,  Karták, Šída, Zima (80. Latowski ), Urlas, Kolář.

 

13.kolo -  FK Řeporyje  : FC Zličín 0:8 (0:5)

V nedělním dopoledni jsme zajížděli do sousedních Řeporyj, které jsme na podzim ,,odměnili“ dvouciferným debaklem. Tentokrát jsme se sešli v nejsilnější možné sestavě a tak jsme se na zápas  mohli těšit. Bohužel již před zápasem nám bylo jasné, že to nebude moc o fotbale. Stav hřiště byl katastrofální ( odehráli jsme jeden z posledních zápasů před jeho rekonstrukcí ). Zápas jsme měli zcela pod kontrolou a hrálo se prakticky na jednu branku, kromě jednoho závaru, který vznikl naší nedůsledností!  Díky terénu či naší neschopnosti zůstalo ještě mnoho šancí nevyužito, nebo ( celkem 6x) jsme stříleli do tyčí. V dalším kole hostíme mužstvo Kbel, které nás na podzim hodně potrápilo a hrál se velice kvalitní fotbal, který doufám zopakujeme i v domácích podmínkách.

Branky :  Kolář 3x, Jirůšek 2x, Karták, Vinš, Sochor .

Sestava : Tomáš – Žídek, Horák, Bartoška, Votava, Vinš,  Šída, Sochor,  Zima, Karták (46. Jirůšek),  Kolář (70. Latowski ).