Vstříc za záchranou...

Přinášíme rozhovor s trenérem Vašutem před začátkem přeborového jara.

Přinášíme rozhovor s trenérem Vašutem před začátkem přeborového jara.

Můžete nám přiblížit, jaká byla zimní příprava mužstva a jak jste s ní spokojen:

Udělal jsem maximum pro to, aby mužstvo bylo co nejlépe připravené. Trénovali jsme 3x týdně plus sobota zápas v domácích podmínkách. Čímž chci poděkovat Zličínu, že nám ve všem vyšel vstříc ( hala, umělka, zápasy). Každý hráč si musí vyhodnotit  jak chodil trénovat a co všechno udělal pro to, abychom jsme plnili naše stanovené cíle. Docházka může být vždy lepší. Hráli jsme celkem šest zápasů s bilancí jedna výhra, dvě remízy a tři prohry. Zvládli jsme vše co jsme měli naplánované a už se těším až v sobotu začneme.

Jsou v kádru nějaké hráčské změny:

V našem kádru nikdo neodešel, snažili jsme se ho udržet pohromadě, což se nám podařilo a doplnit o dva hráče. Stopera bohužel nemáme, za to se nám vrací zkušený Richard Valoušek a získali jsme mladého talentovaného Adama Jakla a ještě k tomu se nám uzdravil Petr Horák. Určitě pro nás budou přínosem.

Trenére, do začátku jarní části zbývá pár dní, jak je mužstvo připravené:

Věřím, že mužstvo připravené je, něco jsme si teď v týdnu řekli a vyjasnili, zároveň jsme řešili jak dále pracovat abychom zvládli náš cíl, i když víme, že to bude těžké, ale každý zápas budeme bojovat. Zapracovali jsme na defenzívě, rychlém přechodu do útoku a dodržování taktických pokynů, které budou důležité v každém zápase.

Cíl je asi znám, nicméně můžete nám nastínit jaká je cesta k jeho naplnění:

Cesta vede přes absolutní disciplínu v každém zápase, pravidelná účast na trénincích, dodržování taktiky a chuť se o ten výsledek poprat, né si to jen odchodit na hřišti a říct si, že to nějak dopadne. Každý hráč musí jít na hřiště s tím, že chce vyhrát a už dnes mít v hlavě, že to Zličín zvládne a zachrání se. Tím bych rád pozval všechny diváky na první důležitý zápas v sobotu 7.3. 2020 v 10:30 hod proti Hostivaři. Děkujeme za podporu.

Zličíne bojuj!