Vrchol sezóny je před námi…

Přinášíme krátké hodnocení z dalších dvou kol 1.třídy staršího dorostu, který si i nadále drží neporazitelnost v soutěži !!!

19.kolo – Gordic Kačerov  : FC Zličín 1:5 (1:3)

V sobotu brzo ráno jsme zajížděli na ,,nepopulární“ umělku na Kačerov. Bohužel opět jsme nezachytili začátek zápasu a již v 14.minutě po našem zaváhání prohráváme. Inkasovaná branka nás naštěstí probudila a postupně získáváme herní převahu. Ze standartní situace se ve 28.min.prosazuje hlavou Horák. Do vedení nás posílá aktivně hrající Jirůšek a pod naším tlakem si domácí dávají vlastní gól. I ve druhém poločase hrajeme aktivně, ale vytvořené šance neproměňujeme. Dvě branky ve druhém poločase dává opět Jirůšek a vítězství v zápase získáváme na naší stranu. Kromě úvodní dvacetiminutovky předvádíme solidní fotbal a zápas měl i díky domácím hráčům dobrou úroveň.

Branky : Jirůšek 3x, Horák a vlastní branka.

Sestava : Tomáš – Žídek, Horák, Bartoška, Votava(55. Veverka), Vinš, Šída, Sochor, Zima,  Kolář( 65.Banu), Jirůšek.

20.kolo  -   FC Zličín : FK Zlíchov 1914  7:0 (6:0)

O výsledku zápasu jsme rozhodli během prvního poločasu, který jsme odehráli velice aktivně a kvalitně. Celkem šest vstřelených branek je toho důkazem a zejména branka Sochora ( na 3:0), který povedenou střelou z 20m trefil čistý ,,vingl“ Zlíchovské svatyně. Ve druhém poločase jsme polevili a náš výkon byl mizerný. Střelecky se už prosadil jen Kolář, který ale své šance jinak zahazoval jak na běžícím páse! Před hráči je teď blok tří zápasů, který potvrdí či nepotvrdí naší celosezónní dominanci. V sobotu zajíždíme na hřiště druhého celku tabulky FC Háje, dále pak v úterý 28.5. finále poháru PFS proti SK Union Vršovice. Následně v neděli nás v domácím prostředí čeká třetí celek tabulky TJ Junior. Tak uvidíme, jak to hráči zvládnou …

Branky :  Jirůšek 2x, Kolář 2x, Sochor, Vinš a Bartoška .

Sestava : Tomáš – Žídek, Horák, Bartoška, Votava, Vinš, Sochor,  Zima, Banu, Kolář, Jirůšek (46. Latowski).