Vítězství, po dobrém výkonu

Je neděle 10.5.2009 a v půl čtvrté odpoledne starší přípravka Zličína nastupuje k mistrovskému zápasu. Jejím soupeřem jsou bojovní borci z FC Reál.

Očima trenéra Ticháčka :Dobře jsem věděl, že náš soupeř bude důsledný a jeho bojovnost na hřišti určitě nebude chybět. Od samého začátku tohoto zápasu, si chlapci vytvořili několik slibných momentů. Moji svěřenci se ujali vedení 1:0 nádhernou brankou z levé strany, když se z 15 metrů trefil Cvrčíno.Soupeř za nedlouho vyrovvnal, a to po neuvěřitelném propadáku v obranné fázi. Druhou naší branku střílí opět Cvrčíno. Hoši z Realu ke konci první půle.ale vyrovnávají a to po fatální chybě nepokrytí hráče v naší obraně.Půle končí 2:2. Po velmi dobrém výkonu na obou stranách. Ve druhé půli si vytváříme několik gólových šancí a to hlavně v podání Šimiho, který střílí naší třetí branku.V druhé půli se výrazně zlepšila obrana a po výměně Kuby Mullera trio Málek,Vacek a Martin Kubina nedává soupeři prakticky žádnou šanci.Bojovnost a gólové šance v druhé půli rozhodně nechybějí, ale zápas končí 3:2 Musím příznat, že náš soupeř v čele s vynikajícím golmanem postavil fotbalovou laťku hodně vysoko. Ze svého mužstva bych rád vyzdvihl výkony Cvrčína,Káji Vacka Honzy Málka,Martina Kubiny,Kotyho , kteří mě jako trenéra poslední dobou mile překvapují. Musím vyzvednout výkon Šimiho, který ve včerejším zápase fotbalově exceloval, ale poděkovaní patří celému mužstvu.