Vítězství na konec …..

V sobotu odehrálo i ,,B“ starší přípravky svůj poslední jarní zápas. Zápas se odehrál na UMT což přes brzký začátek bylo hodně náročné. Soupeře jsme dobře znali a bylo pro nás příjemným zjištěním, že z důvodu republikového finále dívek ( i naše Klára Cvrčková nastoupila v dresu Sparty ) nebude hrát nejlepší hráčka domácího mužstva.

Od začátku jsme byli mnohem aktivnější, ale svojí aktivitu jsme bohužel nedokázali vyjádřit brankově. Skóre se začalo měnit až po přestávce. Ve 28. minutě napřáhl z dálky Mattes a jeho pěkná střela skončila gólem 0:1. Po vedoucí brance jsme si asi mysleli, že se nám nemůže nic stát a za dvě minuty bylo vyrovnáno 1:1. Kluci se naštěstí vzpamatovali a ve 30. minutě bylo vyrovnáno, když po rohu a následném závaru se nejlépe orientoval Barák – prostřelil vše, co stálo v cestě 1:2. I nadále jsme dobře kombinovali, ale jako celou sezónu – koncovka byla naše velká slabina. Proto jsme mnoho šancí nevyužili !!! Až v poslední minutě se měnilo skóre v náš prospěch. Centr z kopačky Mattese si domácí hráč srazil do vlastní branky 1:3. Tímto výsledkem zápas také skončil. Za celý soutěžní ročník udělali kluci velký pokrok a myslím, že jarní výkony už měly slušnou kvalitu. Na druhou stranu je potřeba na sobě stále pracovat a tvrdě a poctivě trénovat, aby se každý hráč stále zlepšoval .

2. třída skupina B, 18. kolo, sobota 04.6.2011, 09:30

Sportovní Jižní Město 1:3 FC Zličín