Venku opět bez bodu

V neděli za deštivého počasí, že by ven ani psa nevyhnal, jsme si udělali výlet na druhý konec Prahy na hřiště Kyjí.

Před utkáním jsme nabádali kluky, aby se vyvarovali chyb z minulých zápasů, ale bohužel opak byl pravdou, a proto jsme odcházeli do šaten už za stavu 3:0. Dobře jsme věděli, že se to asi už nedá otočit, přesto šli kluci do druhé půle vyhecováni se pokusit zápas aspoň trošku zdramatizovat. Nezačali jsme špatně, kluci předvedli hodně dobrých akcí, ale gól nám to nepřineslo. Zato soupeř nám mohl dát jasné tři góly do prázdné branky, ale nepřálo mu štěstí. Nakonec se nám podařilo aspoň jednou skórovat, ale to zbývala už jen minuta do konce.

Musíme se soustředit na další zápas, který hrajeme doma, a navázat tak na naší domácí neporazitelnost.