Vedoucí team naší tabulky jsme hodně potrápili

V dalším kole jsme hostili mužstvo Aritmy C, od které jsme v podzimní části dostali ,,desítku“.

Do zápasu jsme vstoupili nebojácně a hodně aktivně.  K překvapení všech přítomných jsme šli do vedení již v 6.min. když jsme využili jeden ze svých brejků. Hosté byli trošku zaskočení a v jejich hře bylo hodně nepřesností. My i nadále odpovědně bránili a vyráželi do rychlých brejků. Vyrovnání přišlo ve 24 min., když David hrubě podcenil slabou střelu hostí a míč mu propadl  mezi nohy a dokutálel se za brankovou čáru 1:1. Do konce poločasu zůstaly šance již nevyužity a šlo se do kabin za nerozhodného stavu.

Druhý poločas začali hosté mnohem aktivněji a získali převahu, kterou využili ve 41 min. 1:2. Na tento stav jsme dokázali reagovat ve 46 min. když perfektně vyřešený brejk naších útočníků zakončil Janouch 2:2. Hosté nás začali přehrávat a po serii tři rohových kopů jsme nedůrazně bránili jejich útočníky a opět inkasovali v 59 min. 2:3. Zbývalo několik minut do konce zápasu a tak jsme přeházeli posty některých hráčů, ale bohužel vyrovnávací branku jsme nevstřelili, ale naopak jsme inkasovali do otevřené obrany v 67 min. 2:4. O dvě minuty později se nám podařilo vstřelit kontaktní branku na 3:4, když se prosadil Šibrava. Bohužel více se už se nám v zápase vymyslet nepodařilo a zápas skončil jednobrankovou prohrou. Po propadáku, který jsme předvedli v minulém kole jsem tentokrát  spokojen. Nasazení  a bojovnost, kterou kluci předvedli ,se doufám  podaří opakovat  i v dalších zápasech.

2.třída sk.C, 17. kolo, neděle 05.5.2013, 13:30

FC Zličín 3:4 SK Aritma C