Ve Zbuzanech 9. místo

V neděli 9. února jsme odehráli turnaj v nafukovací hale ve Zbuzanech. Turnaj byl výborně obsazen a tak 9. místo nehodnotím jako neúspěch, ale jistě to mohlo být lepší.

V neděli 9. února jsme odehráli turnaj v nafukovací hale ve Zbuzanech. Turnaj byl výborně obsazen a tak 9. místo nehodnotím jako neúspěch, ale jistě to mohlo být lepší.

První utkání jsme odehráli proti týmu hrající elitní skupinu přípravek ABC Braník. Soupeře jsme porazili 2:0 a jen díky naší slabé produktivitě to nebylo více.

 

Druhé utkání nám do cesty připravil Motorlet A – hrající elitní skupinu starších přípravek. Brzy jsme se ujali vedení a hráli jsme asi nejlepší utkání na turnaji. Motorlet nakonec dokázal utkání otočit a zvítězil 3:1.

 

Třetí utkání nám do cesty postavilo Slavii, hrající také elitní skupinu starších přípravek. Úvodní 4. minuty se nám dařilo držet krok se sešívanými a vytvořili jsme si i pár šancí, ale pak nás Slávisti přejeli a vyhráli 7:0.

 

Čtvrté utkání nám do cesty postavil tým Admiry B – další celek hrající elitní skupinu přípravek. Kluci z Admiry se s námi nepárali a prohráli jsme 6:0.

 

Páté utkání nám do cesty postavil tým z Litoměřic. Kluci však velmi vlažně přistoupili k utkání, žádná bojovnost a tak jsme prohráli 4:1.

 

V utkání o umístění jsme hráli proti Královu Dvoru a dobrou hrou se nám podařilo soupeře porazit 3:1.

 

Výsledky:

Zličín – ABC Braník 2:0 Góly: Horyna, Loskov

Zličín – Motorlet 1:3 Gól: Horyna

Zličín – Slavia 0:7

Zličín – Admira B 0:6

Zličín – Litoměřice 1:4

Zličín – Králův Dvůr 3:1 Góly: 2x Šilhán, Hodovanets

 

Sestava: Matějovský – Veverka, Hodovanets, Komani, Šilhán – Pešek, Posukan, Loskov, Horyna

 

Nejlepším hráčem našeho týmu byl pořadateli zvolen Ondra Matějovský.

 

Pořadí:

 1. Admira B

 2. Slavia

 3. Admira A

 4. Lipence

 5. Sparta

 6. Motorlet A

 7. Motorlet B

 8. Litoměřice

 9. Zličín

 10. Králův Dvůr

 11. ABC Braník

 12. Sokol Lochkov

 

Aleš Rosendorf