VÁNOČNÍ FOTBALOVÝ DEN ZLIČÍN - 23. PROSINCE

Nic nevzdáváme a pokud to situace jen trochu dovolí, tak se uvidíme den před Ježíškem!

Nic nevzdáváme a pokud to situace jen trochu dovolí, tak se uvidíme den před Ježíškem!
"Doufám, že si nikdo nemyslel, že bych na Vás a Vánoční den na Zličíně zapomněl. Bohužel vidíte, jaká je situace, opatření spojené s PES 3 nám dovolují mít v hale jen 10 lidí, a to ještě s rouškami. Venkovní varianta je 50 osob a při menších rozestupech opět s rouškami. V aktuální situaci by tak nemělo smysl vánoční akci pořádat.
Přesto se stále nechceme vzdát a rád bych vás požádal, abyste mi napsali na email richardvalousek@seznam.cz, kdo by měl zájem o účast svých dětí. Akce by se konala ve zličínském areálu ve středu 23. prosince. Stále platí, že hlavním posláním této akce, kterou jsem před lety založil, je především pohyb a zdraví životní styl dětí a získání času pro rodiče na poslední vánoční nákupy a úklid.
 
Akce by se konala jen v případě, že nám v hale dovolí 50 osob, pak bychom udělali dopolední (9-12) a odpolední program (13-16), vždy pro 40 dětí a nebo, že by nám přálo počasí a mohli bychom být venku. Pokud máte zájem, napište mi, zapíšu si vás a pohlídám místo. Klidně šiřte tuto informaci dále. Já vás budu informovat, jak to vypadá.
Upřímně nejsem příliš optimistický, ale proč si nějakou jiskřičku naděje vždy nenechat svítit, že?"
 
Richard Valoušek, zakladatel tradice Vánočního fotbalového dne na Zličíně a dlouholetý člen našeho klubu.