V před kole poháru České pošty jsme nestačili na Neratovice

V neděli 20.7.2014 jsme zajížděli do Byškovic, k před kolu poháru České pošty.

V neděli 20.7.2014 jsme zajížděli do Byškovic, k před kolu poháru České pošty.

Zápas se hrál za úmorného vedra a pro obě mužstva byl velice náročný. Naše mužstvo pod vedením nového trenéra Němce do zápasu vstoupilo po čtyřech tréninkových jednotkách. Po úvodním tlaku domácích jsme se osmělili a po většinu zápasu se hrál vyrovnaný fotbal, kterému ale chyběli brankové příležitosti. Bohužel o osudu zápasu rozhodla 52.min. kdy po naší ztrátě míče ve středu hřiště přišel rychlí brejk domácích, který využil střelou na zadní tyč Palanský. Tento hráč přebíral míč v metrovém ofsajdu, který  ale nebyl ani signalizován !!!.   Po  obdržené brance jsme ještě více otevřeli naší hru, ale šance nebo náznaky šancí, které jsme si vytvořili byli nepřesně, nebo špatně vyřešeny. Domácí se již spoléhali jen na rychlé brejky, při kterých nás podržel brankář Šereda.

Trenér Němec zápas okomentoval takto :  Utkání bylo hráno za velkého vedra. Mužstvo podalo bojovný výkon, snažilo se prát o výsledek až dokonce. Bohužel, i přes velmi dobrý přístup jsme na postup nedosáhli.

Sestava domácí : Malina-Jína, Pajkrt, Chlapec, Drahorád, Weiner, Palanský(76.Gabčo), Vorasický, Kozák, Radosta, Kmoch

Sestava hosté : Šereda – Valoušek, Zahálka, Líkař, Jurdík, Grobl, Žák( 76.Goldmann), Švehla, Šindelář, Adam(63. Macek), Konečný( 72.Jícha)

Rozhodčí : Mrkáček – Hanousek, Řeháček

ŽK : Kozák – Líkař

Diváku : 100

Fotky ze zápasu najdete ve fotogalerii