V posledním utkání sezóny jsme zvítězili vysoko 6:2 (2:2)

I po sobotních bouřlivých oslavách jsme nedělní zápas zvládli a po zlepšeném výkonu ve druhém poločase jsme vyhráli vysoko 6:2. Tři body tak zůstaly na Zličíně.

Do dnešního zápasu jsme nastoupili po sobotním rozlučkovém večírku, což bylo především v prvním poločase znát. Chyběl nám pohyb a přesnost. Než jsme se probrali, tak jsme prohrávali 0:2. To když v 9.minutě hostující Bůžek prošel přes půlku hřiště a z 20 metrů nachytal Aleše Rosendorfa v nedbalkách – 0:1. V 11.minutě zahrávají hosté standartní situaci, centr do našeho vápna hlavičkuje Mirek Strachota pouze k nohám hostujícího útočníka a ten dává druhý gól – 0:2. Ve 14.minutě hlavičkuje po našem rohu Petr Klíma vedle hostující branky. V 18.minutě zahráváme přímý volný kop my, Jakub Vokurka však nastřeluje pouze zeď. Z rychlého protiútoku pak hostující útočník běží sám na Rosendorfa, ale vysoko přestřeluje naší branku. Ve 23.minutě si samostatný nájezd tento hráč opakuje, Aleš Rosendorf mu střelu tentokrát chytá. Ve 26.minutě zatahuje Radek Chrž balon po pravé straně, vrací na Vencu Kučeru, který střílí pouze vedle branky. Ve 29.minutě Radek Chrž nachází na velkém vápně Pavla Zbožínka, který ale přestřeluje. Ve 33.minutě mají hosté další gólovku, kdy zpětnou přihrávkou nachází Horký Duška, ale ten trefuje pouze našeho golmana. Ve 36.minutě ukazuje Radek Chrž v čem je jeho síla a po pěkné individuální akci, kdy prochází přes tři obránce, chladnokrevně zakončuje – 1:2. Ve 40.minutě zahrává přímý volný kop Jakub Vokurka, ale opět trefuje jen hostující zeď. Ve 44.minutě přichází okamžik, na který jsme všichni již dlouho čekali. Pro centr z pravé strany si vybíhá hostující gólman, míč mu vypadává z rukou a Venca Kučera zcela sám dává gól – 2:2. Vedoucí mužstva Jirka Komínek v poločasové přestávce může tedy dát pokyn hospodskému, aby dal vychladit onu slibovanou basu šampaňského.

Do druhého poločasu nastupujeme se změnami v sestavě. Nevýrazného Pavla Zbožínka střídá Filip Trnka a na hrot se vysouvá Petr Klíma. Ve 49.minutě se po rozehrání přímého volného kopu dostává k hlavičce Petr Klíma, bohužel jen těsně míjí hostující bránu. V 54.minutě Petr Klíma nachází ve velkém vápně volného Radka Chrže, jeho střelu gólman vyráží k nohám Filipa Trnky, který z první střílí, ale hostující gólman i tuto střelu chytá. V 61.minutě se kolem Dana Shona přehnal hostující útočník a zcela sám běží na Aleše Rosendorfa, následné zakončení končí na tyči naší branky. V 66.minutě Dan Shon hledá dlouhým balonem Petra Klímu, domácí beci na tento balon nedosáhli a tak Petr Klíma zcela sám s přehledem zakončuje a dostává nás do vedení – 3:2. Dvě minuty po té se po obléhání hostující brány dostává do zakončení Filip Trnka. Z levé strany uklízí míč přesně k tyči a zvyšuje tak na 4:2. V 71.minutě se opakuje situace při našem třetím gólu a jako přes kopírák po ose Shon-Klíma dává Petr svůj druhý gól – 5:2. V 74.minutě se do zakončení dostává Dan Shon, ale jeho střela končí vedle branky. Do další velké šance se dostává Dan Shon v 78.minutě, kdy běží zcela sám na hostujícího brankáře, zakončení je ale velmi nepřesné a brankář Starý tuto příležitost likviduje. V 81.minutě Petr Klíma dokončuje svůj hatrick, když z velkého vápna střílí krásnou ranou přesně k levé tyči hostující branky – 6:2. Tímto výsledkem také utkání končí.