V matných výkonech pokračujeme !

V dalším kole jsme zajížděli do Horních Měcholup, kde nás na menší UMT čekalo domácí mužstvo.

Věděli jsme, že zápas bude hodně kontaktní a budou rozhodovat maličkosti.  Do zápasu jsme vstoupili dobře a vytvořili si menší herní převahu, kterou jsme v 9 min. dokázali vyjádřit i brankově. Po zahraném rohovém kopu se nadvakrát prosadila Cvrčková. I nadále jsme byli aktivní a domácí nás k ničemu nepouštěli. Šancí z kategorie 100% jsme si vytvořili několik, ale opět se projevilo  naše  ,, tragické “ zakončení !!!  Ve 29 min. jsme soupeři nabídli vyrovnání , když, po zbytečné ztrátě v záloze a nedůrazu naších obránců , kdy měli míč dvakrát na noze, ale nedokázali ho odkopnout, bylo vyrovnáno a tím i skončil  první poločas.

O přestávce jsme si řekli, že musíme hrát jako v úvodu prvního poločasu a zpřesnit koncovku. Bohužel, naše pokyny zůstaly asi někde v kabině, protože co jsme převáděli  prvních cca.25 min. nemělo s fotbalem nic společného. Během našeho zmaru jsme dvakrát inkasovali po chybách, které se nevidí snad ani v ml. přípravce !   Domácí mužstvo bylo na koni a i přes náš zlepšený výkon v posledních deseti minutách si vítězství ubránilo. Vytvořili jsme si šance, ale snížení na 2:3, kdy se v 69 min. trefil  Zima ,přišlo už pozdě…

1. třída sk.A, 15. kolo, sobota 20.4.2013, 10:00

SK Horní Měcholupy 3:2 FC Zličín