V Lipencích jsme sehráli dobrý zápas

V předehrávce posledního kola jsme zajížděli na hřiště Lipenců. I když stopy po povodních byly vidět cestou na utkání, zápas se odehrál na pěkné trávě a za krásného počasí.

V předehrávce posledního kola jsme zajížděli na hřiště  Lipenců. I když stopy po povodních byly vidět cestou na utkání, zápas se odehrál na pěkné trávě a za  krásného počasí.

Od začátku se hrálo ve velkém tempu a hra měla spád. Do vedení jsme se dostali již v 5 min., když se po přihrávce Zimy prosadil Vychytil 0:1. Velkou příležitost ke zvýšení skóre jsme měli v 15 min., když po pěkné kombinaci naši zálohy zakončoval Latowski jen do břevna! A tak se potvrdilo nepsané pravidlo, nedáš-dostaneš. Prakticky z protiútoku, který domácí rychle rozehráli a nedůrazu našich obránců se dostali před našeho brankáře, který ale neměl šanci 1:1. Hra byla i nadále vyrovnaná a šance ke skórování byly na obou stranách, ale žádnou branku jsme již do poločasu neviděli.

Obraz hry se nezměnil ani ve druhém poločase, a tak se bylo na co dívat. Do vedení jsme šli opět my, když pěknou přihrávku vzduchem zužitkoval druhou brankou v zápase Vychytil 1:2. Domácí hráči ale přidali a během pěti minut jsme dvakrát inkasovali, když zejména branka na 2:2  byla opět po našem nedůrazu ! Velkou šanci na vyrovnání jsme měli v 55 minutě, ale ani jednou jsme nedokázali prostřelit domácí závar před brankou.  Naše další gólová šance přišla v 60 min., když vysoký balón prodloužil za sebe Zima a nabíhající Bartoška se nemýlil 3:3. Do konce zbývalo deset minut a obě mužstva chtěla vyhrát. Změna skóre v náš prospěch přišla v 63 min. když jsme měli výhodu p.k,   ze kterého se Zima nemýlil 3:4. Potvrdit tři body jsme mohli v 66 min. když  jsme měli obrovskou šanci, ale bohužel jsme jí nevyužili. Rozhodnutí přišlo dvě minuty před koncem, kdy domácí mužstvo podniklo jeden z posledních útoků, který byl bohužel úspěšný  a  vyrovnali na konečných 4:4. Remíza odpovídá dění na hřišti a odpovídá dění na hřišti. Jsem rád, že celé mužstvo podalo opět velice solidní výkon a tak trochu je škoda, že sezóna už končí :-)

2.třída sk.C, 22. kolo, středa 05.6.2013, 17:30

Sokol Lipence 4:4 FC Zličín