V Královicích vítězně

K dalšímu zápasu letní přípravy zajíždělo „A“ mužstvo do Královic, které suverénně ovládli Pražský přebor.

Domácí nás úvodních 20 minut dostali pod tlak a dokázali skórovat, když prošli středem hřiště a umístěnou střelou k tyči se ujali vedení. My jsme se dokázali několikrát dostat na dostřel, ale zakončení chyběl vždy kousek. Svoboda trefil tyč, Tomáš Březina po přiťuknutí Žáka pálil tvrdě, ale Drbout vyrazil a Macek trefil břevno. Domácí ještě párkrát zahrozili, ale viditelně jim docházeli síly už v první půli, kdy do pole musel náhradní brankař.

Domácí však v druhé půli začali aktivně a tak si vybojovali penaltu po faulu Valouška a také ji proměnili 2:0. Poslední půlhodina však už patřila nám. Šindelář větral obranu soupeře náběhy a centry z levé strany. Jeho první centru Svoboda hlavou poslal těsně vedle, při dalším Šindelářově pokusu však levačkou míč propasíroval za Drboutova záda, 2:1. Pak jsme si vytvořili i další příležitosti, ale zakončení nebylo přesné. V 80. minutě Šindelář domácím znovu pláchl a Goldmann si naběhl do vápna a umístil míč za záda Drbouta, 2:2. Aby toho nebylo málo v 86. minutě znovu agilní Šindelář pláchl obraně, odcentroval a Vrkoč si při svém premiérovém startu za Zličín připsal gólový zářez, 2:3. V závěru ještě napálil Macek břevno a utkání skončilo naším vítězstvím 2:3.

Sestava: Bébr - Valoušek, Adam, Zahálka (46. Líkař), Březina F. - Gröbl (46. Šindelář J.), Vrkoč "K", Žák (46. Goldmann), Macek - Svoboda, Březina (46. Jícha)