V Kbelích jsme se trápili celý zápas.

V neděli odpoledne jsme zajížděli na druhý konec Prahy do Kbel, kde nás čekalo tamní domácí mužstvo.

Za krásného podzimního počasí jsme nastoupili na domácí ,,mlat“, který byl ale pro obě mužstva stejný. Bohužel v dalších minutách nás čekalo už jen trápení. I přes aktivní vstup do zápasu, kdy jsme v úvodních minutách zahrávali tři rohy a vytvořili si náznaky šancí, přišla 8.minuta, kdy přišla ,,další minela“ v naší defenzívě. Pomalá malá domů v kombinaci s absolutní nekomunikací  defenzivních hráčů způsobila, že důrazný domácí útočník dostal míč jak ,,na podnosu“ před prázdnou branku – 1:0. Po obdržené brance jsme se dostali do útlumu, ze kterého jsme se už bohužel nedostali. Nervozita, která byla na naších kopačkách způsobovala, že jsme nebyli schopni dát si tři přesné přihrávky za sebou! Ve 30.min.mohlo být ještě hůře, po naší nepřesné rozehrávce na ½ hřiště jsme nabídli domácím rychlý brejk, který naštěstí ale Budský zachránil.  Naše hra byla nepřesná a žádnou brankovou příležitost  jsme si nevytvořili, protože většina naších akcí skončila ještě před domácí šestnáctkou!

O přestávce jsme se snažili kluky uklidnit, aby se nebáli kombinovat a vzít na sebe větší odpovědnost i když jsme věděli, že kvalita trávníku naší hře moc svědčit nebude. Navíc jsme ještě ,,protočili“ některé hráče, ve snaze  vytvoření většího tlaku ve vápně. Bohužel obraz hry se moc nezměnil ! Klukům nelze upřít snahu, ale naše kombinace byla hodně nepřesná a domácí, vědomi si těsného vedení, nic nevymýšleli a dlouhými odkopy narušovali naši hru. Bohužel ani ve druhém poločase jsme si žádnou větší brankovou příležitost nevypracovali a naše trápení vyvrcholilo v 60 min., kdy zahráváme rohový kop, ale tak nepřesně, že domácí se dostávají do brejku, který nejsme schopni přerušit. A tak z levé strany se řítí domácí útočník sám na našeho brankáře a s přehledem zvyšuje na 2:0. Tímto výsledkem i zápas skončil ! Co dodat, snad nás tato fotbalová facka postaví na zem a poslední dva zápasy zvládneme lépe, jak herně tak i výsledkově !

1.A třída skupina B, 9. kolo, neděle 01.11.2015, 14:00

Spartak Kbely 2:0 FC Zličín