V domácím prostředí zůstáváme neporažení.

Ve středu 11.9. 2019 nás čekala dohrávka 2.kola s Loko Vltavín a následně v neděli 4.kolo Pražského přeboru, kdy jsme hostili mužstvo SK Ďáblice.

Ve středu 11.9. 2019 nás čekala dohrávka 2.kola s Loko Vltavín a následně v neděli 4.kolo Pražského přeboru, kdy jsme hostili mužstvo SK Ďáblice.

V dohrávce s Loko Vltavín jsme věděli, že nás čeká velice silný soupeř, který určitě bude hrát o čelo této soutěže. Bohužel první poločas nám vůbec nevyšel a zaslouženě jsme prohrávali ( i díky našemu gólmanovi ) jen o jednu branku! Naše hra byla chaotická, nepřesná a vůbec jsme neplnili to, co jsme si před zápasem řekli a jak jsme se chtěli prezentovat! Vysvobozením proto byla poločasová přestávka, kdy jsme museli udělat nějaké změny.

Do druhého poločasu jsme nastoupili v úplně jiném světle. Náš pohyb, dostupování a přesnost, byla úplně někde jinde a hosté začali mít problémy. Začali jsme si vytvářet brankové příležitosti,  a hostující gólman musel předvést několik výborných zákroků. V 62.minutě srovnáváme díky Bartoškovi, zanedlouho se z penalty prosazuje Kyloušek a kluci jsou zdravě nabuzení. Další branky přidává zanedlouho Hastrdlo, který svým důrazem dělá hostujícím obráncům velké problémy a poslední branku přidává ze značky pokutového kopu Karták. Hosté ještě snížili na rozdíl jedné branky, ale vedení se nám podařilo udržet. Zápas měl velice kvalitní úroveň z obou stran (z naší strany až ve druhém poločase)a pro naše mužstvo byl velice poučný.

FC Zličín : Loko Vlatvín 4:3 ( 0:1 ) Branky :  62. Bartoška, 70. Kyloušek p.k., 75. Hastrdlo, 83. Karták p.k. –  34. a 52. Fejzullahi, 80. Pleva

Sestava FC : Hrubeš – Veverka, Žídek (75. Banu), Bartoška, Kyloušek, Votava, Vinš,  Šída(46. Kovernikov), Vaněček,  Karták, Hastrdlo(80. Horyna).

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------

V neděli odpoledne k nám zavítal soupeř z Ďáblic a nutno podotknout, že se jednalo opět o velice kvalitní mužstvo, které zejména směrem dopředu bylo v prvním poločase velice nebezpečné a Hrubeš nás svými zákroky ,,držel na vodou“!. Do vedení se dostáváme již v 8.min., kdy po faulu loktem na Vaněčka se píská pokutový kop, který Karták s přehledem proměňuje – 1:0. Opět ale náš výkon v prvním poločase není dobrý a hosté toho využívají, když se v 18.minutě prosazuje jejich velice rychlý a důrazný útočník, který tvrdou střelou vyrovnává na 1:1.  Nehrajeme dobře, máme hodně nepřesností na našich kopačkách a jen díky Frantovi v naši svatyni držíme nerozhodný výsledek. Ve 40.minutě přichází pro nás důležitý ,,dárek“, když hostující defenzíva nechá při naši ,,standardce“ zcela volného Kartáka, který nás druhou brankou v zápase  před poločasem posílá do vedení – 2:1.

Ve druhém poločase již máme více míč pod kontrolou a náš výkon se lepší. V 54. zahráváme roh, který hlavou zakončuje hlavičkou do břevna Votava, míč se odrazil k Bartoškovi, který se už hlavou nemýlil a navýšil naše vedení – 3:1. Dvoubrankové vedení nás uklidnilo, ale hosté se pokoušeli o kontaktní branku. Kluci ale závěr zvládli se ctí a i když výkon nebyl úplně ideální, zápas jsme dovedli do vítězného konce, což se cení. Již ve středu nás čeká pohárové utkání na Přední Kopanině a uvidíme, jak mužstvo tento náročný program zvládne … ?  

FC Zličín : SK Ďáblice 3:1 ( 2:1 ) Branky : 8.p.k. a 40  Karták , 54. Bartoška – 18. Byrkovych

Sestava FC : Hrubeš – Veverka, , Bartoška, Kyloušek(43. Forejtek), Votava, Vinš(60. Žídek),  Šída, Vaněček(73. Banu), Kovernikov(83.Sehnal), Karták, Hastrdlo(80. Horyna).