V Chýni VÍTĚZSTVÍ a 3. MÍSTO

Na turnaji v Chýni se nám dařilo nejen výsledkově, herně, ale také střelecky a naše 2 týmy se tak dostali na „bednu“, hrálo se 2x 10 minut.

Na turnaji v Chýni se nám dařilo nejen výsledkově, herně, ale také střelecky a naše 2 týmy se tak dostali na „bednu“, hrálo se 2x 10 minut.

Sestavy:

Zličín I. - Matějovský – Korynta, Horyna, Houdek – Posukan, Loskov, Flieger

Zličín II. - Klomínková – Pešek, Jiras, Veverka – Hodovanets, Komani, Šilhán

 

Hned první utkání svedlo proti sobě oba naše celky. Prvních 8. minut to byla neskutečná podívaná, kdy šance na jedné straně střídala šanci na té druhé, brankaři však předváděli své umění. Pak se však trefil tým Zličín II, utkání nakonec dovedl do výhry 6:1. Nutno podoknout, že tým Zličín I byl těch prvních 8. minut lepším týmem, ale nedokázal své šance proměnit a nakonec také jediným!!! týmem na turnaji, kdo od druhého týmu neobdržel potupnou desítku!! Oba týmy měli také nejlepší a 2. nejlepší obranu na turnaji: Zličín I inksoval 13 branek, Zličín II inkasoval 8 branek.

 

Zličín I – Pak dokázal porazit Suchdol 6:1. Bohnice porazil 5:2 a nakonec padl s Lochkovem 4:1. Musím se pozastavit nad posledním zápasem, výsledek vůbec neodpovídá obrazu hry. Lochkov se šťastným způsobem dostal do vedení a pak stylem, odkopni-zakopni míč, bez jakékoliv snahy hrát fotbal se dobral vítězství 4:1, kdy obvykle využil zalezlý na své vlastní polovině chyby v kombinaci a vstřelil gól do prázdné branky (náš brankař se také zapojoval do útočení). Pro mne osobně měřítkem o tom, kdo na turnaji hrál lépe nebyl tento výsledek, ale to jak se dokázal popasovat s naším týmem na prvním místě, protože to byl podle mne ten nejlepší zápas na turnaji, když se oba týmy snažili hrát kombinační fotbal a nesnížili se k potupnému odkopávání a nakonec i to, že Zličín I nedostal 11 fíků jako Lochkov.

 

Zličín II – Turnajem projel jako nůž máslem a není divu, že nakonec se kluci radovali ze zaslouženého vítězství na turnaji. Soupeře rozebíral přesnými kombinacemi na prvočinitele a doslova střeleckým koncertem všechny uzemnil. Ve 4 zápasech nastřílel neuvěřitelných 53!!! branek, (druhý nejproduktivnější tým z Lochkova jen 23). Což činí neuvěřitelný průměr 13,25 gólu na utkání. Nejhezčí gól turnaje si připsala Ellen Klomínková, která se z branky vydala na „výlet“ posadila všechny protihráče z pole „na zadek“ a zavěsila. Kristian Komani se stal nejlepším střelcem turnaje se 14 góly.

 

Výsledky Zličín I

Zličín I – Zličín II 1:6 Gól: Flieger

Zličín I – Suchodol 6:1 Góly: 2x Flieger, 2x Loskov, Horyna, Houdek

Zličín I – Bohnice 5:2 Góly: 3x Houdek, 2x Flieger

Zličín I – Lochkov 1:4 Gól: Flieger

 

Výsledky Zličín II

Zličín I – Zličín II 1:6 Góly: 2x Komani, 2x Jiras, Šilhán, Hodovanets

Zličín II – Bohnice 13:2 Góly: 7x Komani, 3x Hodovanets, 2x Veverka, Pešek

Zličín II – Lochkov 11:2 Góly: 3x Veverka, 3x Jiras, 3x Komani, Pešek, Šilhán

Zličín II – Suchdol 23:3 Góly: 6x Šilhán, 5x Jiras, 4x Hodovanets, 4x Pešek, 2x Komani, Veverka, Klomínková

 

Střelci Zličína:

14 Komani

10 Jiras

8 Hodovanets, Šilhán

6 Veverka, Pešek, Flieger

4 Houdek

2 Loskov

1 Klomínková, Horyna

 

Pořadí:

  1. Zličín II

  2. Lochkov

  3. Zličín I

  4. Bohnice

  5. Suchdol