V Běchovicích 4. místo

V neděli 2. března jsme se zúčastnili venkovního turnaje v Běchovicích.

V neděli 2. března jsme se zúčastnili venkovního turnaje v Běchovicích.

Úvodní zápas nám přichystal za soupeře FK Viktoria Žižkov. Úvod zápasu nás zastihl ve velkém útlumu a Viktorka nám dala 2 góly a nebýt Ondry v brance mohlo to být ještě horší. Pak jsme však opět zvýšili obrátky a srovnali na 2:2. Nedostatek času však způsobil, že jsme nemohli Žižkov "dorazit", protože po našem prvním gólu se jeho hra sesypala jak domeček z karet.

Druhý zápas nám přichystal domácí béčko Běchovic, proti slabšímu soupeři jsme neměli problémy a vyhráli 4:0, ale mohli jsme i vzhledem k počtu šancí skóre mnohem více navýšit, což se později ukázalo jako osudové.

Třetí zápas ve skupině jsme odehráli proti FK Řeporyje, soupeře jsme dokázali snadno při jeho neaktivní hře zatlačit na vlastní půlku a 4x skórovat. Řeporyje využili jeden z brejků a vstřelili branku na 4:1.

O postupu z 1.místa ve skupině rozhodovalo skóre a protože Žižkov dokázal dát Běchovicím 30 vteřin před koncem branku na 5:0 a to rozhodlo v náš neprospěch a putovali jsme do utkání o 3. místo.

V zápase o 3. místo jsme narazili na domácí Běchovice A. Odfláknutým výkonem jsme dostali 5 gólů a bylo po nadějích na medailové umístění. Navíc jsme neuhlídali ani domácího nejlepšího střelce, který tak přeskočil 2 góly Kristiana Komaniho a tak jsme nezískali ani žádné individuální ocenění. A zároveň oněch 5 gólů vyřadilo Ondru Matějovského ze hry o post nejlepšího brankaře.

Dost mě mrzelo, že jediný gól rozhodl o tom, že jsme se nedostali do finále, ale popravdě za úvodních 10 minut proti Žižkovu a výkonu o 3. místo jsme si medaili nezasloužili. Malou náplastí bylo, že jsme byli jediní, kdo dokázal zkřížit cestu silnému Žižkovu a sebrat jim body, ovšem kdybychom neprospali úvodních 10 minut proti nim, tak bych psal článek o medailovém umístění. Částečně náš výkon přisuzuji "namlsání" z předchozího víkendu, kde jsme byli 2x na medailovém umístění - chlapci musí zpátky na zem, ono to, že 2x porazili Motorlet a Bohemku z nich nedělá ještě mistry světa.

Příští týden sehrajeme velmi dobře obsazený turnaj ve Zbuzanech a to by v tom byl čert abychom nenapravili svou reputaci.

Pořadí:

1. Viktoria Žižkov

2. SK Třeboradice

3. Běchovice A

4. FC Zličín

5. FK Řeporyje

6. Kavalier Sázava

7. Avia Čakovice

8. Běchovice B

 

Sestava: Matějovský - Pešek, Jiras, Komani, Houdek, Veverka, Hodovanets, Loskov, Horyna, Pressler, Korynta

 

Aleš Rosendorf