Uhříněves nás porazila

Na domácí umělce nás Čechie Uhříněves porazila 0:4. Přesto se nemůžeme stydět za naší hru dopředu. V obraně se však nám ještě úplně tak nedaří.

Uhříněves přijela jako velký favorit, ale úvodních pět minut tomu nic nenasvědčovalo, zakousli jsme se do soupeře a drželi míč. Bohužel když už jsme se dostali před branku tak vysoký stoper hostí či jejich brankař zabránili vstřelení branky. Hosté nás po úvodním náporu zatlačili k naší brance. V 10. minutě jsme poprvé kapitulovali, Marek Pešek nedokázal odvrátit míč dál než k nohám soupeře a ten se trefil i s pomocí jemné teči do branky. Druhý gól přidali hosté po rohovém kopu, Matyáš Flieger si vstřelil nešťastný vlastní gól. My jsme měli několik brejkových situací, ale stále si při nich počínáme jako diváci a fanoušci, kdy jeden běží směrem k brance a ostatní mu fandí a sledují ho, ale nepomohou mu. V závěru měli hosté další velkou příležitost, ale Adam Rohovský střelu mířící pod břevno vyrazil nad sebe a míč skryl v náruči.

Druhý poločas byl velmi podobný tomu prvnímu. My jsme začali náporem, vybojovali jsme si i penaltu, ale Matěj Jiras brankaře hostí nepřekonal. Třetí gól hosté přidali po odraženém míči, čtvrtý po samostatném úniku, kdy vybíhajícího Adama Rohovského překonal útočník hostí.

Výsledek 0:4 s předním týmem tabulky je velmi dobrý, přesto se nemohu zbavit dojmu, že jsme měli na víc a minimálně remízu jsme mohli uhrát. Příští týden nás čeká poslední podzimní zápas. Náš soupeř Modřany je na tom podobně jako my, takže to bude jistě vyrovnaný boj a doufáme, že i se šťastným koncem pro nás.

Sestava FC: Rohovský - Korynta "K", Forejtek, Pešek - Flieger, Jiras, Kačerovský - Klomínková

střídali: Zykov, Šilhán, Horyna, Hornof, Milata

2. třída skupina B, 8. kolo, sobota 23.10.2010, 13:30

FC Zličín 0:4 FC Čechie Uhříněves

TJ Spartak Hrdlořezy FC Přední Kopanina B 2:0
Sokol Dolní Počernice SC Radotín 0:5
Junior Praha B Avia Čakovice 0:10
SK Ďáblice SK Modřany 10:1