U19 - Doma pouze za bod!

V neděli 22.5.2022 jsme v rámci 22. Kola Pražského přeboru staršího dorostu hostili mužstvo SC Xaverov Horní Počernice.

V neděli  22.5.2022 jsme v rámci 22. Kola Pražského přeboru staršího dorostu hostili mužstvo SC Xaverov Horní Počernice.

Jdeme do zápasu s jasným cílem doma uspět a udělat 3body.  1poločas - nám vychází a postupně si vytváříme zajímavé akce a Xaverov hlavně do ničeho nepouštíme. Po 15minutách kopeme roh, kde svým důrazem a rychlou reakcí střílí branku na 1-0 náš stoper Péša. Po necelých 10 minutách  přichází  pěkná akce, kde Jiras finální nahrávkou viděl krásně naběhlého Houďase v malém vápně a ten uklízí na 2-0. Do konce  1.poločasu jsme si vytvořili ještě pár šancí, ale už jsme branku nedali.

2.poločas- přichází z naší strany hodně laxní přístup a soupeři už dovolíme hrát fotbal. V 61min přichází po faulu v našem vápně pro soupeře penalta! Dost citlivá penalta, která za nás opravdu neměla být! Z boku nafilmovaný pád to rozhodčí baští. Bohužel soupeř snižuje na 2-1. Tohle nás shazuje a nehrajeme v pohodě. Jsme nervózní zas o výsledek. Nejvíc nás mrzí, že posíláme v průběhu 2.poločasu do hry čerstvé síly a místo, aby se to oživilo, tak fotbal byl stále stereotypní! Bohužel v nastavení 91.min. přichází od nás velká nedůslednost, koncentrace, disciplína! Soupeř vyrovnává z brejku na 2-2. V 93,min. přichází další sporná situace, kdy náš hráč dává ze strany míč do vápna a soupeři trefuje ruku! Rozhodčí nic! Tohle už je druhý zápas v řadě, kde nejsme opravdu spokojeni s úrovní rozhodčích. 95.min. písk hotovo konec a bereme pouze bod! Tohle utkání bereme za velkou ztrátu, kdy v zápase jsme lepší m týmem, ale nedotáhneme to do konce. Budeme muset více zapracovat v tréninku, především chybách, které děláme.

Děkujeme všem i tak za podporu v zápase!

FC Zličín : SC Xaverov Horní Počernice 2:2 (2:0)

Branky FC: 15. Pešek, 25. Houdek

Sestava FC : Vondrák  – Temertzidis(46.Koutecký), Pešek, Šilhán, Forejtek(80. Holakovský), Tuháček, Jiras, Loskov(46.Dresher), Petrák(77.Smetana), Sojka, Houdek(80.Ehrenberger).

Trenéři : Odvárka a Friček