Zimní turnaj mladšího dorostu 2019

Zobrazit všechny turnaje

Informace o turnaji

Rozpis utkání

Kolo Datum Domácí Hosté Hřiště
1. 13.01. 10:20 FK Kralupy 1901 FC Přední Kopanina Zličín
1. 13.01. 12:10 Povltavská FA SC Radotín Zličín
1. 13.01. 14:00 TJ Praga FK Králův Dvůr Zličín
1. 13.01. 15:50 FC Zličín FA AZ Zličín
2. 20.01. 10:20 FC Zličín TJ Praga Zličín
2. 20.01. 12:10 FK Králův Dvůr Povltavská FA Zličín
2. 20.01. 14:00 SC Radotín FK Kralupy 1901 Zličín
2. 20.01. 15:50 FA AZ FC Přední Kopanina Zličín
3. 25.01. 18:15 FC Přední Kopanina SC Radotín Zličín
3. 27.01. 14:00 TJ Praga FA AZ Zličín
3. 27.01. 15:40 Povltavská FA FC Zličín Zličín
3. 27.01. 17:30 FK Kralupy 1901 FK Králův Dvůr Zličín
4. 01.02. 18:15 FA AZ SC Radotín Zličín
4. 03.02. 14:00 TJ Praga Povltavská FA Zličín
6. 09.02. 17:30 FK Králův Dvůr FA AZ Zličín
4. 22.02. 19:45 FC Zličín FK Kralupy 1901 Zličín
4. 24.02. 17:00 FK Králův Dvůr FC Přední Kopanina Zličín
5. 01.03. 19:00 FC Přední Kopanina FC Zličín Zličín
5. 03.03. 14:00 Povltavská FA FA AZ Zličín
5. 03.03. 15:40 FK Kralupy 1901 TJ Praga Zličín
5. 03.03. 17:30 SC Radotín FK Králův Dvůr Zličín
6. 05.03. 19:30 Povltavská FA FK Kralupy 1901 Zličín
6. 08.03. 19:00 FC Zličín SC Radotín Zličín
6. 10.03. 17:30 TJ Praga FC Přední Kopanina Zličín
7. 15.03. 18:00 SC Radotín TJ Praga Radotín
7. 15.03. 19:00 FK Králův Dvůr FC Zličín Zličín
7. 17.03. 14:00 FK Kralupy 1901 FA AZ Zličín
7. 21.03. 19:30 FC Přední Kopanina Povltavská FA Zličín

Tabulka

P Mužstvo Z V R P S B
1. FK Králův Dvůr 7 7 0 0 29:4 21
2. FC Zličín 7 4 0 3 25:13 12
3. FC Přední Kopanina 6 4 0 2 22:11 12
4. TJ Praga 6 3 1 2 16:20 10
5. FK Kralupy 1901 7 3 0 4 15:25 9
6. FA AZ 7 2 1 4 10:18 7
7. Povltavská FA 5 2 0 3 8:7 6
8. SC Radotín 7 0 0 7 6:33 0

Výsledky

Kolo Datum Domácí Hosté Výsledek
7. 17.03. 14:00 FK Kralupy 1901 FA AZ 5:1 (4:1)
7. 15.03. 19:00 FK Králův Dvůr FC Zličín 3:1 (0:1)
7. 15.03. 18:00 SC Radotín TJ Praga 1:4 (0:3)
6. 10.03. 17:30 TJ Praga Př. Kopanina 1:11 (0:4)
6. 08.03. 19:00 FC Zličín SC Radotín 8:1 (3:1)
6. 05.03. 19:30 Povltavská FA FK Kralupy 1901 3:0 (1:0)
5. 03.03. 17:30 SC Radotín FK Králův Dvůr 1:7 (0:3)
5. 03.03. 15:40 FK Kralupy 1901 TJ Praga 0:6 (0:2)
5. 03.03. 14:00 Povltavská FA FA AZ 1:2 (0:1)
5. 01.03. 19:00 Př. Kopanina FC Zličín 4:3 (3:0)
4. 24.02. 17:00 FK Králův Dvůr Př. Kopanina 2:1 (1:0)
4. 22.02. 19:45 FC Zličín FK Kralupy 1901 7:1 (3:1)
6. 09.02. 17:30 FK Králův Dvůr FA AZ 4:1 (1:1)
4. 01.02. 18:15 FA AZ SC Radotín 2:1 (1:1)
3. 27.01. 17:30 FK Kralupy 1901 FK Králův Dvůr 0:6 (0:4)
3. 27.01. 15:40 Povltavská FA FC Zličín 1:2 (0:0)
3. 27.01. 14:00 TJ Praga FA AZ 3:3 (0:3)
3. 25.01. 18:15 Př. Kopanina SC Radotín 4:1 (2:0)
2. 20.01. 15:50 FA AZ Př. Kopanina 0:1 (0:0)
2. 20.01. 14:00 SC Radotín FK Kralupy 1901 1:5 (0:3)
2. 20.01. 12:10 FK Králův Dvůr Povltavská FA 3:0 (0:0)
2. 20.01. 10:20 FC Zličín TJ Praga 1:2 (0:0)
1. 13.01. 15:50 FC Zličín FA AZ 3:1 (1:0)
1. 13.01. 14:00 TJ Praga FK Králův Dvůr 0:4 (0:2)
1. 13.01. 12:10 Povltavská FA SC Radotín 3:0 (2:0)
1. 13.01. 10:20 FK Kralupy 1901 Př. Kopanina 4:1 (3:0)