Zimní turnaj mužů - 2.ročník Memoriálu Petra Merty

Zobrazit všechny turnaje

Informace o turnaji

**1. Pořadatel:** Fotbalový klub FC Zličín **2. Termín konání:** 9.1.2010 až 20.3.2010 **3. Místo konání:** Utkání se hrají na hřišti s umělou trávou III.generace fotbalového klubu FC Zličín. Některá utkání turnaje budou sehrána za umělého osvětlení. Hracím dnem jsou sobota a neděle, dle přiloženého rozpisu utkání. **4. Řídící komise turnaje:** Lubor Mírek - předseda, Jiří Komínek, Josef Tóth 5. Účastníci turnaje: 1 FC Zličín B, 2. Hostivice, 3. Motorlet dor., 4. Bílá Hora, 5. Horoměřice, 6. Novoměstský Kladno, 7. FC Zličín dor., 8. AFK Loděnice **6. Rozlosování:** Na základě návrhu řídící komise a po schvální na schůzce zástupců účastníků dne 19.11.2007 v 19:00 hod v klubovně stadionu na Zličíně. **7. Startovné:** Každé družstvo složí na schůzce zástupců účastníků startovné ve výši 12.000,- Kč. Doklad o zaplacení vystaví pořadatel turnaje. Pořadatel hradí z tohoto startovného veškeré výdaje spojené s organizací turnaje (příprava hřiště, náhrady rozhodčím, občerstvení účastníků, ceny a.p.) **8. Nedostavení se k utkání:** V případě nedostavení se k zápasu platí družstvo poplatek 200,- Kč a prohrává kontumačně 3:0. Vyjímku z tohoto ustanovení povoluje ve zvlášť zřetele hodných případech řídící komise turnaje. **9. Informace:** Lubor Mírek TM: 602 228 444. **10. Předpis turnaje:** Hraje se podle pravidel kopané a soutěžního řádu, pokud tyto propozice nehovoří jinak. Hrací doba 2x45 minut. Poločasová přestávka 5 minut. Střídání je povoleno hokejovým způsoben v přerušené hře se souhlasem hlavního rozhodčího pro pět hráčů celkem. **11. Podmínka startu:** Startují hráči s platným registračním průkazem, případně hráči s písemným povolením mateřského klubu. **12. Časový pořad:** Podle přiloženého rozlosování. **13. Systém a hodnocení výsledků:** Hraje se systémem každý s každým. O konečném umístění rozhoduje nejvyšší počet dosažených bodů, dále vzájemné utkání, brankový rozdíl, větší počet vstřelených branek a nakonec los. **14. Rozhodčí:** Tři rozhodčí na každé utkání zajistí na základě požadavku pořadatele obsazovací úsek Komise rozhodčích PFS. Schválená náhrada za jedno utkání HR - 250,- Kč, AS - 150,- Kč + cestovné. **15. Disciplinární přestupky:** Případné disciplinární přestupky řeší příslušná disciplinární komise podle územní příslušnosti mužstva. **16. Ceny:** První tři mužstva obdrží pohár za umístění. Vítěz turnaje získá do ročního držení Putovní pohár věnovaný rodinou. **V Praze dne** 15.11.2010 **Za pořadatele:** Lubor Mírek, výkonný ředitel FC Zličín