Zimní turnaj mladších žáků 2016 skupina B

Zobrazit všechny turnaje

Informace o turnaji

Propozice zimního turnaje FC Zličín                                                                                    -mladších žáků-

2016

1.  Pořadatel:

Fotbalový klub FC Zličín Na Radosti 242/b P-5 Zličín

2. Termín konání:

Leden-březen 2016

3. Místo konání:

Utkání budou sehrána na hřišti FC Zličín UMT 3 generace, hrací dny jsou sobota + neděle dle rozlosování. Některé utkání můžou být sehrána za umělého osvětlení.

4. Řídicí komise turnaje:

Müller Marek   :602 292 500

Rosendorf Aleš : 721 013 993

Valoušek Richard : 601 555 320

5. Účastníci turnaje:

Skupina A : FC Zličín A ,  FA Alexe Zbura A, FK Kralupy 1901,   SK Benešov 04, SK Aritma 04, FK Rudná, Sokol Řepy.

Skupina B : FC Zličín B , FA Alexe Zbura B, AC Sparta Praha 05, SK Slaný,  FK Králův Dvůr, Sokol Červený Újezd, Sokol Bílá Hora.

6. Nedostavení se k utkání:

V případě nedostavení se k zápasu platí družstvo poplatek 200,-Kč a prohrává kontumačně 3:0. Vy jímku z tohoto ustanovení povoluje ve zvlášť zřetele hodných případech řídící komise turnaje.

7. Předpis turnaje:

Hraje se podle pravidel kopané a soutěžního řádu, pokud tyto propozice ne hovoří jinak. Hrací doba 2x35 minut. Poločasová přestávka 10 minut (po dohodě trenérů může být přestávka zkrácená). Střídání hokejovým způsobem se souhlasem rozhodčího.

8. Podmínka startu:

Startují hráči s členstvím FAČR daného klubu, případně hráči s písemným povolením mateřského klubu. Turnaj je určen pro hráče narození po 1.1.2003 ( dívky po 1.1.2002 ).

9. Časový pořad:

Podle rozlosování.

10. Systém a hodnocení výsledků:

Hraje se systémem dvou skupin dle rozlosování. Po odehrání základní části budou mužstva rozděleny do finálové skupiny ( mužstva na 1-3 místě ve skupině )  a lepší mužstvo umístěné na 4 místě skupiny. Do skupiny  o umístění ( mužstva na 4-7 místě ve skupině ) a horší mužstvo umístěné na 4 místě skupiny . Každé mužstvo si přenese do své skupiny  výsledky s mužstvy, které postoupili do stejné skupiny. Pak bude provedené rozlosování v termínech, které jsou určeny a turnaj bude dohrán dle programu.  O konečném umístění rozhoduje nejvyšší počet bodů, dále vzájemné utkání, větší počet vstřelených branek, brankový rozdíl a nakonec los.

11. Rozhodčí:

Na každé utkání nominuje komise rozhodčích PFS jediného rozhodčího. Schválená odměna za jedno utkání je 200,-Kč+cestovné.

12. Disciplinární přestupky:

Případné disciplinární přestupky řeší příslušná DK podle územní příslušnosti mužstva.

13. Ceny:

Všechny mužstva obdrží pohár za umístění. První tři mužstva obdrží věcné ceny. Bude vyhlášen nejlepší hráč, střelec a brankář.