Turnaj přípravek přinesl drama až do konce

Zličínská hala tento víkend pořádala fotbalový turnaj ročníků 2004. Zúčastnilo se ho osm týmů, odehrálo se osmadvacet zápasů, ve kterých padlo 114 branek, což činní krásný průměr více čtyř gólů na jedno utkání.

Zličínská hala tento víkend pořádala fotbalový turnaj ročníků 2004. Zúčastnilo se ho osm týmů, odehrálo se osmadvacet zápasů, ve kterých padlo 114 branek, což činní krásný průměr více čtyř gólů na jedno utkání.

Rodiče ani trenéři se tak během osmihodinového programu rozhodně nenudili. A i když venku svítilo slunce a hrál se mužský zimní turnaj, hala byla po celý den plná k prasknutí.

Domácí výběr nejmladších zličíňáků skončil sice až na osmém místě, ale vítězstvím nad Kadaní a vyrovnanými zápasy téměř se všemi soupeři, ukázal, že se neustále zlepšuje. Není náhoda, že na rozdíl od jiných soupeřů nedostal v žádném utkání více než čtyři branky a to se mu navíc stalo jen dvakrát. Smolnými porážkami s Duklou a Motorletem A, si ale podepsal ortel svého umístění.

O to šťastnějšího mohli být malí fotbalisté Admiry a Kadaně, kteří si sice rovněž připsali po jednom vítězství, ale dokázali k němu posbírat alespoň nějakou remízu. Tým z Kobylis navíc tou svou rozhodl o vítězství v turnaji. O tom ale až později.

Teď je potřeba smeknout klobouk před výkonem výběru z Julisky. Dukla neměla po celý turnaj žádného hráče na střídání, přesto si připsala osm bodů. Za celý turnaj prohrála „jen“ třikrát a z minima vytěžila maximum – páté místo.

Boj o medaile a především o tu nejcennější se proměnil v pořádné drama, za které by se nestyděl ani vyhlášení dostihový fanoušek Dick Francis. Do cílové rovinky vbíhali z první pozice slávisté (jejich A tým), ale závěrečnou remízou s Admirou, o ní přišli. Šťastnější byli díky tomu fotbalisté Motorletu B. Bronz brala rezerva Slavie. Nepopulární brambory sklízí v Jinonicích tým Motorletu A.

Závěrem děkujeme všem zúčastněným fotbalistům, trenérům, rodičům i organizátorům. Jistě se potkáme brzy – znovu – při podobné příležitosti.

Tabulka

  1. Motorlet B             18 bodů               25:11
  2. Slavia Praha A       17 bodů               22:5
  3. Slavia Praha B       14 bodů               28:12
  4. Motorlet A             10 bodů               10:15
  5. Dukla Praha            8 bodů               11:13
  6. Admira                   5 bodů                 9:18
  7. Tatran Kadaň           4 body                5:23
  8. Zličín                       3 body                4:20