Turnaj č. 3 - Seifhennersdorf

Za dalším turnajem vyrazila mladší přípravka až do Německa. Konal se v Seifhennersdorfu, kousek od hranic s Varnsdorfem.

Za dalším turnajem vyrazila mladší přípravka až do Německa. Konal se v Seifhennersdorfu, kousek od hranic s Varnsdorfem.

Na turnaj vyrazila polovina týmu, protože tu druhou čekal turnaj druhý den taktéž v Německu. Věděl jsem, že nás nečeká nic lehkého a proto jsem jsem klukům a Klárce zdůrazňoval, že výsledek není podstatný, ale že každý gól co dáme bude pro nás malé vítězství. 

 

První zápas jsme narazili na český Varnsdorf, který měl tým složený z ročníku 2009, kromě brankaře, ten byl 2010. Výšková a fyzická převaha byla znát, ale náš tým se srdnatě pral o každý míč. Nakonec z toho byla porážka 4:0.

Druhý zápas jsme hráli proti Dresdner SC 1898, kam se příští týden chystáme na další turnaj. Drážďany se ujali vedení, ale za chvilku se krásně uvolnil Filip Mencl, obešel 3 protihráče a zaznamenal první gól tohoto týmu v zahraničí. Drážďany pak ještě vstřelili 2 branky - prohra 3:1. 

Třetí zápas jsme hráli proti FV Eintracht Niesky. Soupeř byl lepší a porazil nás 4:0.

Čtvrtý zápas jsme narazili na SG Weißig, to byl velmi vyrovnaný zápas a po gólu Adam Křováka jsme vyrovnali na 1:1, ale nakonec jsme jen těsně prohráli 2:1.

Pátý zápas s Holtendorferem byl jednoznačný a porážka 5:0.

Šestý zápas nás čekali domácí. Byli lepší a vstřelili nás 4 branky. My jsme důrazným napadáním přinutili si vstřelit vlastní branku. Prohra 4:1.

Sedmý zápas nás čekal SV Gnaschwitz-Doberschau. Ten stejně jako náš tým byl bez vítězství, takže nás čekal doslova "finálový zápas" o poslední místo. Kluci a Klárka se vzepřeli k výkonu, který znamenal nejtěsnější vítězství 1:0 po brance Dominika Nekuly. V brance nás perfektně podržel Filip Mencl.

 

Sestava: Spirin, Křovák J., Mencl, Nekula, Ambrušová, Křovák A., Bogachev

 

Pořadí:

1. Holtendorfer SV 2. FC Oberlausitz Neugersdorf 3. FK Varnsdorf 4. FV Eintracht Niesky

5. SG Weißig 6. Dresdner SC 1898 7. FC Zličín 8. SV Gnaschwitz-Doberschau

Nejlepší brankař byl z Varnsdorfu a nejlepší hráč z Dresdner SC.

 

Odkaz na všechny fotky od Spirinových: Spirinovi fotky

Odkaz na fotografie Oberlausitz Neugersdorf: Neugersdorf fotky