Tři gólové asistence Maye

V nedělním dopoledni jsme se vydali do Holešovic poměřit síly s rezervou Loko Vltavín B. Hrálo se na trávě což jistě většina aktérů uvítala, protože místní umělka opravdu nemá vhodné rozměry k dospělému fotbalu.

Ve 3. minutě vybojoval míč Zelený, jeho prudkou střelu Krayzel vyrazil a May dorážel nepřesně. V 9. minutě se do míče opřel z 27 metrů Goldmann, ale jeho pokus šel těsně nad. V 11. minutě si dávali přednost Zahálka se Zajíčkem, čehož málem využil Štěpánek, míč naštěstí pro nás směřoval mimo naši branku. V 15. minutě Zajíček neudržel centrovaný míč z rohu, ale Šindelář míč odkopl do bezpečí. Za minutu utekl May Štochlovi, nacentroval do vápna na Aliapuliose, ten zasekl míč a uklidil ho k tyči, 0:1. V 28. minutě vyslal Žák do úniku Maye, ten patičkou přihrál Aliapuliosovi a ten celou situaci vyšperkoval přihrávkou na Zeleného, který po kličce obránci prostřelil Krayzela. Za minutu centroval Aliapulios a Maxmilián hlavičkoval nad. V 36. minutě se domácí Uhlíř pokusil ohrozit Zajíčka, ale ten s jeho pokusem neměl starosti. V 39. minutě střílel znovu Uhlíř, ale jen těsně vedle.

V 51. minutě Zajíček slabě vyrazil centr z pravé strany, ke střele se dostal Sedláček, ale Zajíček s Adamem míč dostali do zámezí. V té samé minutě vyhlavičkoval z branky Valoušek centr Uhlíře. V 55. minutě uvolnil May Žáka, ale jeho tvrdou střelu vyrazil Krayzel. V 64. minutě vybojoval míč Zelený, vyslal do úniku Maye, ten nacentroval na Redžiče a ten prvním dotekem s míčem na hřišti (přišel 2 minuty před gólem) ho poslal do sítě, 0:3. V 68. minutě prošel Uhlíř středem hřiště a střelou k tyči korigoval na 1:3. Za dvě minuty Sedláček loboval Zajíčka, ale míč naštěstí zamířil vedle. V 74. minutě Zajíček neudržel centr Krimláka a Barták měl snadnou pozici 2:3. V 81. minutě střílel Krimlák z vápna, ale Zajíček míč zastavil. V závěrečných deseti minutách byli na hřišti vidět zvýšené emoce a také hodně nepřesností, které hatily střelecké příležistosti. Z jasného zápasu se tak stal „nervák“, naštěstí s dobrým koncem pro nás.

Pražská teplárenská přebor , 14. kolo, neděle 20.11.2011, 10:15

Loko Vltavín B 2:3 FC Zličín