Třeboradické Déjà vu

V sobotním dopoledni jsme na svém hřišti přivítali SK Třeboradice, které nás v Poháru porazili 6:3. Po poločase jsme vedli, ale pak přišel opětovný zkrat našeho mužstva a najednou Třeboradice vedli 2:1. Nakonec po technické střele srovnal Žák.

Na začátku měli mírně navrch hosté, ale jejich centry do vápna nebyli přesné. Běžela 13. minuta, když si May narazil se Zmeškalem, Mayovu střelu, která mířila vedle doběhl na zadní tyči Kuchler a uklidil ji k tyči. Ve 20. minutě po Goldmannově centru hlavičkoval v pádu Šourek, ale míč šel těsně vedle branky hostů. V 21. minutě Drobný rychle rozehrál standartní situaci a Rosendorf ukradl míč z hlavy Poláčkovi. Ve 23. minutě dostal do běhu míč Stupka a pálil z úhlu, Rosendorf ale míč vyrazil na roh. Ve 43. minutě domácí brankař neudržel centrovaný míč a z následné mely ve vápně gól nepadl.

Do druhé půle nastoupili hosté s odhodláním nepříznivý vývoj zvrátit. Ve 47. minutě Drobný rychle rozehrál na Poláčka, ale Šourek mu stihl míč v poslední chvíli ukopnout na roh. V 54. minutě využil Rodr toho, že ho záloha nechala volného, prostrčil míč na Šilera, Adam míč netrefil a Šiler pod tělem Rosendorfa proměnil. V 55. minutě hlavičkoval těsně vedle Lhota. V 57. minutě Adam propadl a Šiler běžel na naší branku, tu však velmi těsně minul. V 60. minutě bylo vyrovnáno, Zmeškal ztratil na polovině míč a Lhota ho zatáhl do vápna a Stupka o břevno trefil vedoucí gól hostů, 1:2. V 70. minutě centroval Žák a May jeho centr nedokázal usměrnit do branky. V 77. minutě se většina stadionu dožadovala gólu, ale podle pomezního Handla míč nepřekročil brankovou čáru. V 79. minutě jsme rozehrávali standartku Drobný jí odvrátil, Šindelář slabou malou domů prohnal Rosendorfa, který stihl před dobíhajícím Stupkou míč odkopnout, míč se dostal až k Šourkovi, kterého fauloval Kodalík, faulovaný rozehrál na Žáka, který technickým pokusem vstřelil gól na 2:2. V závěru se už nic neurodilo a tak utkání skončilo remízou 2:2.

Pražská teplárenská přebor , 23. kolo, sobota 14.4.2012, 10:30

FC Zličín 2:2 SK Třeboradice